GHBA Remodelers شورای: بازسازی نیاز به تغییر بر اساس اخیر تجربه

منتشر شده

با همه عدم اطمینان که COVID-19 همه گیر شده یکی از رایج ترین سوالات من شنیدن است “در حال حاضر زمان خوبی برای من به عوض کردن خانه من?”

در حالی که انبوه از Houstonians در خانه مانده طی ماه مارس آوریل و مه از آن آشکار شد که پروژه های بهبود مورد نیاز در خانه های خود. بسیاری از آیا آن را به خودتان را صرف تازه کشف شده خود را در خانه انجام درست آن.

در حال حاضر محبوب ترین پروژه ها به طور مستقیم مربوط به تجارب بسیاری از مردمی اقامت و کار در خانه — صفحه اصلی دفاتر و فضای زندگی و بازسازی آشپزخانه.

بدیهی است که صنعت ساخت و ساز را نمی توان به ایمنی به تاثیر COVID-19. ساختمان محصول واردات از چین حساب برای نزدیک به 30 درصد از همه آمریکایی ساختمان محصول واردات ترکیب شده است. برای تجاری سازندگان است که تکیه بر چینی ساخته شده کالا یا مواد این امکان وجود دارد که در حال حرکت رو به جلو ما ممکن است تجربه بالاتر هزینه های مواد و بالقوه دیگر منجر بار در دریافت مواد.

هزینه چوب نیز افزایش یافته است به تازگی با توجه به کاهش خروجی در داخلی آسیاب و فوق آیا آن را به خودتان در نتیجه کاهش در دسترس در حال حاضر تقاضا بالا است. درمان الوار, مواد محبوب برای عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و دیگر فضاهای زندگی در فضای باز است که مصرف چهار هفته برای به دست آوردن آنچه را در دو روز.

به عنوان کارگران بازگشت به شغل خود را هزینه خواهد شد امیدوارم قطره به پایین در طول تابستان و پاییز سال. نگاهی به قلب هر چند این همه عذاب و دل تنگی. بیشترین متوسط قیمت مواد برای ساخت و ساز مانده است نسبتا سطح بیش از گذشته چند ماه.

من فکر می کنم ما می توانیم تمام ورزش یک خوشبینی محتاطانه به عنوان هوستون کسب و کار اینچ به ظاهر عادی. من نیز بر این باورند که در حال حاضر زمان برای دریافت پروژه های خود را در جریان است. نرخ بهره در کم تاریخی مالکان و بهره گیری از این واقعیت قرار داده اند غیر منتظره تقاضا در remodelers زمان.

اگر شما کاملا مطمئن نیست که می دانم که این فرایند اجازه نیز ثابت کرده است را طولانی تر از آنچه قبلا تجربه کرده است. ممکن است عاقلانه برای شروع با طراحی و اجازه فاز اول به صورت آماده به آمار زمین در حال اجرا زمانی که شما احساس می کنید راحت انجام این کار است.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>