GHBA Remodelers شورای: تشخیص نیازهای خود را در مقابل می خواهد که بازسازی

منتشر شده

برنامه ریزی یک بخش ضروری از یک نوسازی خانه. شما نیاز به ایجاد بسیاری از تصمیم گیری قبل از شروع پروژه خود را. برخی از اولویت ها خواهد بود و مهم تر از دیگران بنابراین ایجاد یک لیست است که تعادل خود را می خواهد و نیاز است یک جای خوب برای شروع است.

نیازهای مهم ترین عوامل در زمانی که شما در حال برنامه ریزی یک نوسازی چرا که آنها بر خانه خود ایمنی و احتمالا حتی سلامت خود را. نیاز می تواند شامل تثبیت خود سقف و یا پایه, افزایش, امنیت, یا تعمیر آسیب آب.

برای مثال اگر شما در حال برنامه ریزی یک کل خانه عوض کردن پایه و ممکن است نیاز به تعمیر اول به عنوان پایه و تعمیر معمولا باعث می شود پس از اتمام به حرکت و کرک. مثال دیگر خواهد بود اگر شما در حال انتظار برای یک نوزاد جدید و یا سالمند خود را پدر و مادر نیاز به حرکت را در برنامه بازسازی ممکن است نیاز به شامل repurposing و یا اضافه کردن فضای زندگی جدید به خانه خود را.

هر کس یک لیست از پیشرفت آنها احساس می کنند که نیاز است اما برخی می تواند اغلب اوقات دقیق تر طبقه بندی می شود که می خواهد. اینها موارد مهم چون آنها به منظور ارتقاء شیوه زندگی است.

اما مقاومت در برابر اصرار به جست و خیز به “لیست آرزو.” تمرکز بر روی مشکلات شما در حال تلاش برای حل و بهبود شیوه زندگی شما نیاز به رسیدن به.

ایجاد یک لیست جامع و آماده به شناسایی و برقراری ارتباط با نیازهای شما و می خواهد به خود را remodeler در مشاوره اولیه خود را. خوب remodeler کمک خواهد کرد که به شما در سازماندهی لیست خود را با توجه به خواسته ها و نیازهای شما و می تواند اولویت بندی موارد با توجه به محدودیت های بودجه خود را.

سعی کنید واقع بینانه در مورد آنچه در فضای جدید خود را ارائه خواهد شد بر اساس امکان سنجی و بودجه.

با اهداف خود را با دقت ابلاغ و جامد طرح تولید خود را remodeler خواهد بود و راه را برای ارائه یک پروژه موفق را برای شما.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای تماس با نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>