GHBA Remodelers شورای اسلامی: حرکت به بازسازی در طول زمان دشوار

منتشر شده

این زمان به چالش کشیدن برای همه تصمیم گیری ها و رفتار مهم است. با توجه به وضعیت فعلی شما ممکن است خودتان را با زمان کمتر یا بیشتر از زمان. شما همچنین ممکن است نگرانی های خود را با افراد خود را وارد محیط زیست و سوال که آیا شما امن خواهد بود.

خانه صنعت ساخت و ساز تلقی شده است ضروری سرویس اجازه عملیات را ادامه دهد. بیشتر هوستون انجمن سازندگان (GHBA) اعضای متعهد به سلامت ایمنی و رفاه نیروی کار خود را ،

در این زمان از سال است به طور معمول به روز شده در زمان. برای برخی از, در حال حاضر ممکن است یک زمان ایده آل برای شروع یک پروژه نوسازی با توجه به این که شما در خانه خود را به هر حال. خواهد کول الهی نوسازی و رئیس جمهور بیشتر هوستون انجمن سازندگان Remodelers شورا گفت: “من پیر مدرسه و لذت بردن از ملاقات با مشتریان. کسی یک بار به من گفت تنها چیزی که شما می توانید تعداد در تغییر است. به عنوان ما را از طریق این وضعیت فعلی ما می توانید مطمئن شوید که همه چیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال وجود دارد هیچ در-طراحی سایت در جلسات. مشتریان ایمیل عکس های موجود در بهبود و از انتخاب آنها بود. ما به نوبه خود در ایجاد تفاسیر و بازگشت آنها را به همان شیوه. این زمان بهینه ساز بزرگ (بدون رانندگی) و می تواند جدید هنجار شده است.”

برخی از remodelers باید وزن را در مورد چگونه آنها در حال رسیدگی به وضعیت در دست است.

لری ابوت ابوت از قرارداد گفت که “گرد و غبار مدیریت همواره یک اولویت برای ما است. ما با استفاده از پاک کردن پاک کردن یکبار مصرف پلاستیکی زیپ دیوار به قرنطینه مناطق کار از بقیه از خانه و محدود کردن دسترسی به این مناطق است.”

کوین جکسون از ویک ساخت و ساز و بازسازی می داند که “با پیروی محلی دستورالعمل با محدود کردن تعداد کارگران به 10 نفر یا کمتر در هر سایت کار در یک زمان متناوب کارگران برنامه و پس از تمام دستورالعمل CDC قطعا به حداقل رساندن خطر است.”

شاون Vacek از Remodelers هوستون گفت: “شغل فرد مانند آشپزخانه و یا حمام عوض کردن ممکن است گزینه های بهتر برای صاحب خانه. مثلا عوض کردن آشپزخانه ساخته می شود که کمتر مخل اگر ما در ایجاد آشپزخانه های قابل حمل برای رسیدگی به پخت و پز خود را نیاز دارد.”

جان ژیلت از ساخت توسط جان گفت: “ما در حال حاضر کار در راه کارآمد ترین برای حفظ پروژه های در حال اجرا هموار. بسیاری از ارتباطات ما با کارکنان جایگزینهای و مشتریان انجام می شود از راه دور. این است که بهترین برای خدمات به مشتریان به خصوص اگر سوال تصمیم گیری و یا در آخرین لحظه تغییر نیاز می شود ساخته شده است. “

دیوید نورمن از کالیبر گروه ساخت و ساز گفت: “این زمان خوبی برای تمرکز بر فضای زندگی در پروژه های مانند پاسیو پوشش داده شده با آشپزخانه, داشتن خود را, هوای آزاد, واحه به استراحت و (در نهایت) سرگرم کند.”

در صحبت با بسیاری از remodelers آنها نشان داد که آنها در حال رفتن بالا و فراتر از آن در نگه داشتن خود کارکنان پیمانکاران فرعی و مشتریان امن است. صفحه اصلی بهبود می تواند یک راه عالی برای بهبود کیفیت زندگی خود را.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>