GHBA Remodelers شورای: شاید آن زمان به صورت اختصاصی جدید دفتر خانه

منتشر شده

در این زمان دشوار کار از خانه به نظر می رسد به واقعیت کنونی و به احتمال زیاد یک ضرورت رفتن به جلو.

بسیاری از آماده نیست برای این کار نیاز دارید و باید با استفاده از فضا در خانه خود را که ممکن است کمتر از حد مطلوب به خصوص اگر شما بیش از یک نفر و کار از خانه و فرزندان. (امیدوارم شما یکی از با بزرگترین میز و راحت ترین صندلی.)

در علاوه بر این به عنوان برخی از مردم تجربه کرده اند جوانتر و کودکان در سن فضاهای مورد نیاز خود را از راه دور یادگیری است. بنابراین داشتن یک دفتر اختصاصی و فضای کاری برای آنها در خانه خود را بسیار مهم است.

کار از خانه می آید با چالش های خاص خود را. الهام گرفتن برای ورود به “حالت” در خانه گرم و نرم خود ممکن است زمانی با راه اندازی فوق العاده راحت و کارآمد کاری. شما می توانید این کار را با تبدیل یک اتاق در خانه خود را با اضافه کردن یک خانه علاوه بر این و یا ایجاد و اضافه کردن یک داستان دوم.

زیر را در نظر بگیرید برای دفتر خود را راه اندازی لذت بخش تر و سازنده:

مانع نفوذ صدا: نیاز بنابراین شما می توانید حرفه ای صدا در تلفن و ویدئو کنفرانس بدون مخل صداهای خارجی. این همه در مورد حفظ حریم خصوصی و آرام. اگر شما لذت بردن از کار با موسیقی بازی, خرید بلندگوهای با کیفیت بالا ممکن است کمک به بهره وری در حالی که مسدود کردن صداهای.

ذخیره سازی: بسته به نوع کار خود را, شما ممکن است نیاز به ذخیره سازی اختصاص داده شده برای مقالات و اسناد حساس و یا برای قفل کردن تجهیزات خود را به دور از چشم کنجکاو. کودکان از سوی دیگر نیاز به سازماندهی فضاهای.

روشنایی: راه اندازی دفتر خانه خود را به عنوان مقدار نور طبیعی که ممکن است. آن می تواند کمک به شما احساس خوب و حتی ممکن است افزایش بهره وری خود را. اضافه کردن وظیفه روشنایی مانند نرم افزار نور چراغ رومیزی برای تمرکز بر فعالیت های خاص و برای جلوگیری از فشار چشم.

مبلمان: یک صندلی ارگونومیک برای حداکثر کمری به کمک به حداقل رساندن درد پشت و به شما اجازه تمرکز. کابینت های سفارشی را سازماندهی فضایی خود را برای گردش بهتر و قابلیت های.

رنگ: روشن و تحریک کننده رنگ های خوب برای بچه های جوان. برای مثال یک گرم و دعوت از رنگ هایی مانند نارنجی می تواند افزایش بهره وری سبز, خنک, رنگ, می تواند اثر آرام بخش و کمک به تمرکز.

Wi-Fi: داشتن یک جامد اینترنت و با سرعت بالا اتصال به اینترنت لازم است برای هر دفتر خانه.

دستیار هوشمند: الکسا و گوگل دستیار می تواند به شما یادآوری قرار ملاقات ها و جلسات و نگه داشتن یک لیست برای انجام برای شما.

سرمایه گذاری در یک خانه راه اندازی دفتر سرمایه گذاری در خودتان. دفتر خانه خود را باید در یک فضا که شما نگاه به جلو به کار کردن در هر روز.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>