GHBA Remodelers شورای: ممکن است ملی بازسازی خانه ماه

منتشر شده

با توجه به انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) در سال 2019 بیش از یک میلیون آمریکایی صرف حدود 158 میلیارد در صفحه اصلی بهبود. صاحب خانه در سراسر کشور در حال الهام بخش برای سرمایه گذاری در ارتقاء و به روز رسانی به خانه های خود. بنابراین در طول ماه مه NAHB کمپین “ممکن است ملی بازسازی خانه ماه” را با تمرکز بر اهمیت کار با واجد شرایط بازسازی حرفه ای.

فصل بهار است و زمان برای ایده های خلاق آغاز چیزی است که ما به شدت نیاز در این زمان به چالش کشیدن. مالکان در حال انجام تمیز کردن بهار و به فکر راه هایی برای افزایش کیفیت زندگی خود را احتمالا با بازسازی خانه.

زمانی که شروع به برنامه ریزی برای بازسازی به دنبال یک حرفه ای واجد شرایط remodeler. شما می خواهید کسی که با صداقت بالاترین تجربه و دانش مورد نیاز برای کار در خانه خود را که به احتمال زیاد بزرگترین سرمایه گذاری خود را.

هنگام ملاقات با پتانسیل remodelers پیدا کردن در صورتی که تجربه در این نوع پروژه شما علاقه مند هستند و در صورتی که هر گونه حرفه ای طراحی و یا آموزش های تخصصی. اگر آنها با استفاده از پیمانکاران فرعی و تامین کنندگان بخواهید در مورد آنها نیز می باشد. شما باید اعتماد به نفس در هر کسی که مشغول به کار خواهد شد ارائه محصولات و مواد و تاسیسات در خانه خود را.

در زمان بحران به عنوان مثال پس از طوفان هاروی بسیاری از کلاهبرداران در زمان استفاده از مالکان است.

در اینجا برخی از پیشنهادات برای جلوگیری از پتانسیل بی پروا پیمانکاران:

  می دانم آنچه شما می خواهید قبل از اینکه شما توافق می کنید برای این کار است.

  نگاه برای پیمانکاران محلی با یک آدرس فیزیکی به آدرس پستی, تلفن و ایمیل. مطمئن شوید که شما می توانید تایید پیمانکار آدرس کسب و کار. اگر آنها تنها P. O. box با احتیاط.

  برای مراجع بپرسید از قبلی شغل های محلی و تماس و صحبت با آنها.

  با احتیاط از “قیمت ویژه” و یا غیر منتظره ای کم قیمت و یا پول (پول نقد) به جلو بدون یک قرارداد نوشته شده است. اگر شما لازم نیست که یک قرارداد شما محافظت شده هنگامی که چیزی می رود اشتباه است. استخدام نمی هر کسی که به شما می گوید یک قرارداد “لازم نیست.”

  همیشه با اداره کسب و کار بهتر برای خود امتیاز و مشاهده هر گونه شکایت علیه آنها.

بهترین راه برای اطمینان از خانه خود را رویاها به واقعیت تبدیل شده است که از طریق کار حرفه ای صفحه اصلی remodeler. شما ممکن است اضطراب به خود شروع جدید پروژه های بهبود صفحه اصلی, اما در نظر گرفتن زمان برای اتمام بازسازی شرکت و کار خود را به شما بهترین شانس را برای موفقیت پروژه به جای یک پروژه اشتباه رفته است.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>