GHBA Remodelers شورای: نگه داشتن چشم خود را بر سالم تر و کاربردی آشپزخانه

منتشر شده

آشپزخانه همواره محبوب ترین محل تجمع قلب خانه است. از آنجا که مردم این است که ماندن در خانه بیشتر بسیاری از تعجب که چه پیشرفت آنها می توانند به خانه های خود را برای تنظیم به حالت عادی.

به عنوان مردم حرکت رو به جلو وجود دارد چند ویژگی های آشپزخانه که ممکن است مهم تر در حال حاضر اگر آنها برنامه ریزی به عوض کردن آشپزخانه.

فوق العاده pantries

حتی اگر آنها احتکار نوع با توجه به شرایط اخیر و با دیدن قفسه های خالی در فروشگاه های مردم ممکن است متوجه شده اند که آنها فقط نمی باید فضای کافی برای ذخیره تمام مواد غذایی خود را, حوله کاغذی و کاغذ توالت تمیز کردن تجهیزات مواد غذایی حیوان خانگی و بازیافت. به انجمن خوش آمدید فوق العاده شربت خانه, زیادی, سازمان پیاده روی در گنجه احتمالا با یک سینک و کاری.

درخواست پیمانکار خود را چگونه شما می توانید ترکیب فوق العاده شربت خانه در آشپزخانه خود را عوض کردن. شما ممکن است قادر به پیکربندی فضایی خود را و یا قرض گرفتن از فضای مجاور گنجه یا اتاق. اگر شما نمی تواند جای یک سوپر شربت خانه وجود دارد بسیاری از ساخته شده است در کابینت آشپزخانه نگه داشتن مواد غذایی و لوازم سازماندهی شده است.

تمرکز بر خانه سالم

بسیاری از طراحی آشپزخانه روند آیند و می روند. برای چندین سال محبوب آشپزخانه سبک شده اند خانه رعیتی انتقالی (ترکیب قدیمی و جدید) و معاصر است. بسیاری از صاحب خانه ها به خصوص آنهایی که جوان هستند به طور فزاینده ای علاقه مند به تمرکز بر سلامت, تکنولوژی و توسعه پایدار (سبز یا دوستدار محیط زیست) که بازسازی و یا سفارشی سازی.

کانتر که برای شما خوب هستند

هیچ کس دوست دارد میکروب ها. بسیاری از کانتر متخلخل هستند و باکتری های قالب و کپک زدن و لکه و بو کردن و شکوفا. کوارتز برای چند سال گذشته بوده است محبوب ترین آشپزخانه سطح. برخی از کوارتز تولید کنندگان و جامد-سطح شرکت های اضافه کردن یک عامل ضد باکتری به مبارزه با نورو ویروس و میکروب E. coli. مهر و موم شده سنگ گرانیت کمک می کند تا نگه داشتن باکتری های دور در حالی که سنگ مرمر محبوب high-end آشپزخانه گزینه متخلخل است و نیاز به تعمیر و نگهداری منظم.

در اینجا می آید مس

مس سبز-مواد و مصالح ساختمانی است که به طور طبیعی ضد باکتری. سازمان حفاظت محیط زیست تایید کرده است که مس اولین فلزی جامد به داشتن خواص ضد میکروبی موثر در کشتن باکتری های مضر در تماس است. در نظر گرفتن یک خانه رعیتی مس سینک آشپزخانه زیبا با قابلیت افسون روستایی است.

همه به دنبال به جلو به بار بهتر است. بسیاری از ویژگی های طراحی نشات گرفته از گذشته شیوع بیماری. آن را خیلی زود به بگویید که چه طراحی خانه خلاقیت و نوآوری خواهد آمد از COVID-19 بیماری همه گیر. این که آیا شما برنامه ریزی برای انجام جزئی یا کل خانه بازسازی یک خانه سالم نظر مهم است که بازسازی.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در لورن@idealconsulting. net. برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>