منتشر شده

در Jan. 25 هوستون بیشتر سازندگان انجمن (GHBA) Remodelers شورای مفتخر به دریافت سه جایزه ملی و یک عضو پذیرفته شد به بازسازی سالن از شهرت توسط واشنگتن بر انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) در یک رویداد برگزار شده در انجمن بین المللی سازندگان نشان می دهد در لاس وگاس.

دن Bawden, GMB سرعت رشد محصول, کلاه, CGP از حقوقی عقاب پیمانکاران القاء شد به NAHB بازسازی سالن از شهرت. او یک برنده جایزه 40 سال فعالیت حرفه ای در بازسازی و ساخت و ساز جدید و به عنوان 2017 NAHB Remodelers رئیس شورای. Bawden یک قهرمان برای کسانی که با چالش های فیزیکی, ترویج زندگی مستقل و کمک به ساخت خبره پیری در محل (کلاه) برنامه است. او به تازگی با افتخار ملی مربی سال توسط NAHB.

شورای جوایز برای نشان دادن بازسازی تعالی (کادر) ارائه شده سالانه به شوراهای محلی و افرادی که کار می کنند نمونه ای از بهترین شیوه های از بازسازی صنعت. هوستون Remodelers شورای دریافت سه جایزه برای 2019: جامعه, خدمات پروژه, روابط عمومی و ارتقاء محصول و کاردانی از سال است.

جامعه خدمات پروژه کادر دریافت کرده بود از طرف Remodelers شورای عضو هیئت مدیره ملانی هاینریش از TriFection بازسازی و ساخت و ساز; کنونی Remodelers رئیس شورای ویلیام کول, CGR, کلاه الهی نوسازی و 2019 Remodelers رئیس شورای شری Pruitt, CGR, کلاه, از Whodid آن طراحی | بازسازی LLC.

در 2019 در Remodelers شورای همکاری با HomeAid هوستون تکمیل دو پروژه: سانتا ماریا خوابگاه فراهم می کند که خدمات به زنان از جمله بی خانمان زن جانبازان و مراقبت محل امن/لیدیا جای یک سازمان متعهد به ارائه مسکن و خدمات برای بی خانمان که معتادان به مواد مخدر و/یا اچ آی وی مثبت است. هر دو پروژه را در بهبود زندگی هزاران نفر از Houstonians.

روابط عمومی کادر ارائه شده به این شورا برای ترویج پیام “استخدام حرفه ای Remodeler” برای 20 سال به Houston-منطقه مصرف کنندگان از طریق چاپ و رسانه های اجتماعی و رادیو و تلویزیون. در طول این زمان دو طوفان خسارت زیادی به این شهرستان ساخته شده و صاحب خانه متوجه اهمیت استخدام پیمانکاران حرفه ای که قابل اعتماد هستند.

این جایزه شد و پذیرفته شده توسط دانا Buenik این GHBA مدیر سازنده برنامه ها و امی Ahlbrand رابینسون روابط عمومی هیئت مدیره و مدیر برای 11 سال گذشته.

دیپلم از سال کادر ارائه شد به رابینسون, M. Ed., ایده آل مشاوره. یک فعال Remodelers عضو شورا از سال 1999 رابینسون شده است یک مدافع برای این شورا در بسیاری از راه های خدمت به عنوان روابط عمومی هیئت مدیره و مدیر از سال 2009 تاکنون در کمیته آموزش و پرورش و GHBA هیئت اجرایی.

رابینسون سردبیر هوستون بازسازی راهنمای از طریق 2018.

هوستون Remodelers شورای اسلامی با تشکر از اعضای آن به صورت داوطلبانه وقت خود را در, مواد و خدمات به سالانه پروژه ها و هیئت مدیره موقعیت مهم هستند که به شورای سابقه ای از موفقیت است.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در lorraine@idealconsulting.net. برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im