GHBA Remodelers شورای: صفحه اصلی نوار طراحی

منتشر شده

هنگامی که بازسازی بیشتر مالکان هستند که مایل به ترکیب بار منطقه را به خانه خود را. با روند سرگرم کننده در خانه در حال تبدیل شدن بیشتر امری عادی به همراه اخیر “در خانه ماندن” اجباری در سراسر جهان تخصص فضاهای خانه در کنار مجموعه ای از سرگرم کننده استفاده شده است بیشتر از همیشه. این که آیا آن است که یک شراب فضای ذخیره سازی یک نوار و یا نوشیدنی در خدمت منطقه یا کامل در سالن صاحب خانه معمولی است که به دنبال به که جایگاه ویژه ای در خانه خود را به “حلقه به نوار.”

طراحان داخلی این روند در طراحی خانه به دلیل آن ارائه می دهد یک فرصت برای استفاده از فضاهای قابل توجهی برای عملی نیاز دارد در حالی که همچنین ارائه فرصت برای ایجاد یک غیر منتظره و هیجان انگیز نقطه کانونی. یک نوشیدنی در خدمت منطقه می تواند زیبایی و عملکرد را به خانه خود را و می تواند استفاده شود نه تنها برای صمیمی شخصی و یا خانواده اما سرگرم کننده برای مشتریان و یا دوستان است.

آنچه در این فضا به نظر می رسد متفاوت است برای هر صاحب خانه اما ترکیب یک طراح چشم و ورودی در مناطق مختلف در خانه خود را که می تواند تبدیل به یک نوار فضا یا شراب سازی می تواند به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و پول و به شما یک کار برنامه ریزی برای حرکت به جلو. اکثر خانه ها پنهان کرده اند گوشه که اغلب خسته شده اید توسط صاحب خانه را کامل نقاط مورد علاقه. یک دیوار خالی در یک اتاق ناهار خوری کابینه بخش در آشپزخانه خود را و یا فضای زیر پله ها می تواند تبدیل به چیزی جدید و هیجان انگیز مانند یک شراب نمایش و یا سرویس کامل نوار.

پرسیدن سوال حق قبل از اینکه شما شروع یک پروژه نوسازی خواهد شد اطمینان حاصل شود که فضای خود را طراحی شده است با توجه به نیازهای شما و شیوه زندگی است. در اینجا چند سوال بپرسید برای شروع فرایند طراحی. چگونه من می خواهم به استفاده از این فضا و چگونه این می تواند اضافه کردن به خانه من تابع ؟ فکر می کنم در مورد چگونه شما می رویم به استفاده از آن و نحوه دریافت بهترین بنگ برای جفتک انداختن. اگر شما واقعا نمی, نوشیدن شراب, چرا صرف پول و فضای ذخیره سازی شراب? آن را به یک مشروب ، اگر شما نمی نوشیدن مشروب و سپس تمرکز بر شراب و تمام زنگ ها و سوت شما می توانید جا به فضا است. همچنین در نظر بگیرید اگر من این را یک نقطه کانونی خواهد شد که آن را ببینید ؟ آن را قابل دیدن خواهد بود به اندازه کافی به واقعا ایجاد یک بصری جالب فضا ؟ به عنوان مثال اگر آن را داخل شربت خانه باید آن را طراحی شده برای سودمند است, اما اگر آن را در این منطقه زندگی می کنند و یا در امتداد یک ورودی در دیوار, آن را قطعا یک بیانیه است.

عناصر مهم به نظر در طراحی خود را که اضافه کردن به عملکرد بلکه افسانه عبارتند از:

  کانتر: انتخاب با دوام کانتر برای تهیه عینک مورد علاقه خود را اکسیر مانند کوارتز و یا ظروف اضافه کردن زیبایی و لکه دار نمی از مرکبات اسیدهای یا شراب ریخته.

  روشنایی: این بسیار مهم است و می تواند در ایجاد درام و در اثر جدید خود را نقطه کانونی.

  طرح بندی و ذخیره سازی: زرق و برق دار و یا عجیب و غریب backsplash است که معمولا یک جای خوب برای شروع در اضافه کردن برخی از علاقه. سازی می تواند پنهان و یا استفاده به عنوان صفحه نمایش برای اضافه کردن به احساس از فضا. قفسه که نگه مشروب یا زیبا شراب قفسه اضافه کردن به دکور در حالی که زیر پیشخوان کابینت می کردن نوار ابزار و لوازم برای حفظ منطقه منظم. ذخیره سازی, عینک, بهترین زمانی است که در یک بسته کابینه و حتی بهتر است در صورتی که درب های شیشه ای و نورپردازی در داخل برای درام.

  لوازم: شراب چیلر با دو تنظیمات دمای خود را حفظ خواهد کرد لیورپول در کامل 65 درجه و سفید پوستان خود را در 45-50. بسته به فضای موجود این می تواند در مقابله و یا یک واحد برای ذخیره سازی حداکثر. یخ ساز و یک مخزن بزرگ اضافات اگر فضا و بودجه اجازه می دهد. شما همچنین ممکن است در نظر یک کشو ماشین ظرفشویی که فوق العاده است برای شستن ، یکی از جدیدترین لوازم برقی است که علاقه مندان شراب “باید” یک شراب بهینه ساز/تلگراف. آن را نگه می دارد چهار تا شش بطری از شراب آن تازه نگه داشتن برای روز بعد از باز کردن و کنار می گذارد و آن را به شیشه ای خود را هنگامی که شما با فشار دکمه.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل. برای کسب اطلاعات در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>