GHBA Remodelers شورای: در اینجا برخی از دوش روند طراحی برای سال 2020 و فراتر از

منتشر شده

این که آیا شما در حال اضافه کردن یک جدید دوش حمام خود را و یا به روز رسانی های قدیمی, حموم, پیاده روی, دوش, دوش گرفتن با درب های شیشه ای هنوز هم بسیار محبوب است.

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی پروژه شما و خود را به دوش شیشه ای حرفه ای نیاز به بحث در مورد چه نوع از محوطه دوش و درهای شیشه ای را با شیوه زندگی خود را.

ابعاد دقیق از دوش خود فضای مورد نیاز خواهد بود و همچنین چقدر اتاق شما و دیگر وسایل و مقدار زمان شما می خواهید برای سرمایه گذاری در روزانه پاکسازی.

 فریم لس شیشه ای شفاف محوطه هنوز هم محبوب ترین انتخاب برای دوش. یک پوشش محافظ می تواند اضافه شود برای حفاظت از شیشه ای از hardwater و تفاله صابون.

فریم لس شیشه ای باعث می شود یک فضا احساس مدرن بزرگتر و باز است. شیشه ای شفاف اجازه می دهد تا شما را به نمایش گذاشتن tilework و زیبا سخت افزار داخل حمام. فریم لس واحدهای کلیپ های لولا و دستگیره که اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید پس از اتمام اجازه دهید به سبک خود را بدرخشد. روند در حال حاضر برنج, طلا و مات سیاه و وسایل.

 نیمه فریم لس درب باید فریم در امتداد لبه بالا و دو طرف. آنها جایگزین خوبی چرا که آنها محکم و هزینه ای کمتر و در بسیاری از مدل های شیک.

شما و خود را به دوش شیشه ای حرفه ای نیز نیاز به انتخاب درب حمام که با تنظیمات خود را سبک و به خوبی کار خود را با حمام طرح است. در هنگام انتخاب درب این مهم را به مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی فاصله بین درب به طور کامل باز و اطراف, داخل حمام, وسایل قبل از نصب و راه اندازی.

 محوری و یا درب های لولایی نوسان باز مانند یک درب استاندارد از یک طرف در گوشه ای و یا آلاچیق پیاده روی ، برخی از مدل ها می توانید اجازه می دهد که به چرخش درون و بیرون است. آنها خوب برای دهانه باریک.

 دور زدن و یا درب کشویی هستند یک راه حل خوب برای کوچکتر ها با کمی فضای طبقه با دهانه یا محوطه وان. اگر شیشه ای شفاف ارائه نمی شود حریم خصوصی شما می خواهید وجود دارد چند گزینه های دیگر را در نظر بگیرید.

 مات شیشه ای مانع از نور پاک از طریق عبور و آسان تر است برای حفظ از شیشه ای شفاف.

 بافت شیشه ای با انواع گزینه های الگوی می تواند کار خوبی برای یک موضوع خاص ممکن است شما را در ذهن برای حمام خود را.

 اسید اچ شیشه ای ارائه می دهد انواع الگوها و طرح های سفارشی و ایجاد یک باز و جادار با حفظ حریم خصوصی.

 رنگی شیشه ای, اگر چه, روشن, را کاهش می دهد مقدار از نور است که از طریق درب است و در دسترس در انواع رنگ ها.

در هنگام انتخاب یک حرفه ای برای طراحی و نصب درب حمام و یا محوطه, بهتر است آن را به کار با یک حرفه ای شرکت شیشه به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن کیفیت محصولات و تکنسین های مجرب.

حمام یکی از پر استفاده ترین اتاق در خانه است. بازسازی حمام نشان داده شده است به ارائه یک بازگشت عالی سرمایه گذاری برای فروش مجدد و لذت بردن شخصی. اضافه کردن یا به روز رسانی درب های بدون چارچوب دوش یکی از بهترین و ارتقاء شما می توانید.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات در این مقاله تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>