GHBA Remodelers شورای: پیدا کردن کسی که واجد شرایط برای کار در خانه خود را

منتشر شده

پیدا کردن کمک با کار بازسازی و یا تعمیرات می تواند چالش برانگیز. که آیا شما یک remodeler یا نوکر? بسیاری از مردم بر این باورند که اگر این کار بیش از حد کوچک است یک پیمانکار بازسازی ممکن است علاقه مند می شود و تماس با یک نوکر به جای. نگه داشتن در ذهن که همه handymen نه برابر خلق شده اند. هر نوکر ممکن است یک نجار لوله کش یا برق. آن مهم است برای پیدا کردن چه نوع از تخصص و مهارت و توانایی های آنها دارای قبل از نهایی تصمیم خود را.

فکر نمی کنم از یک نوکر به عنوان یک راه برای “صرفه جویی در پول است.” حتی اگر پروژه شما کوچک است و یا جزئی در طبیعت ممکن است در نهایت هزینه شما پول بیشتری اگر این کار نادرست انجام شده است. این مهم است که برای انتخاب تعیین سطح مهارت خود را پروژه نیاز به منظور کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا شما نیاز به استخدام یک نوکر و یا یک پیمانکار است.

که در آن شما شروع به زمانی که به دنبال برای کسی که برای انجام یک کار بازسازی و یا تعمیر ؟

• ایجاد یک لیست از همه کار شما نیاز به انجام می شود.

• باید یک جدول زمانی و نقشه مهلت برای زمانی که شما نیاز به کار به پایان رسید. تعیین کنید که چگونه انعطاف پذیر شما می تواند باشد.

• جستجو در منابع محلی برای پیدا کردن پیمانکاران. BBB و GHBA وب سایت ها از منابع عالی در هنگام جستجو برای پیمانکاران معتبر.

• به دست آوردن منابع محلی. خوانده شده بررسی شده و یا درخواست برای شرکت/پیمانکار مستقل به ارائه شما را با چند اخیر مراجع است که شما می توانید تماس بگیرید. مطمئن شوید که به بحث در مورد جزئیات پروژه و همچنین قابلیت اطمینان و دقت.

• پیدا کردن چگونه کار خود را به قیمت مناسب — ساعتی یا کار.

• پرسش مستقیم در مورد پیمانکار با تجربه پروژه های قبلی شبیه به مال شما.

علاوه بر این مهم است که کسی را انتخاب کنید که بیمه است. همچنین توصیه می شود که شما می توانید برخی از مرتب کردن بر اساس تضمین کار است.

بسته به محدوده پروژه شما ممکن است ارزشمند به در نظر استخدام یک شرکت پیمانکار عمومی که استاد نجاران و نقاشان و لوله کش و برق روی. ممکن است شما هزینه کمی بیشتر اما آن را تضمین کند که این کار انجام حق اولین بار حدود, صرفه جویی در شما یک سردرد و پیش بینی نشده هزینه های اضافی.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>