GHBA Remodelers شورای: پیدا کردن الهام در هنگام انتخاب رنگ رنگ

منتشر شده

آیا شما فکر کردن در مورد نقاشی یک اتاق در خانه خود را ؟ آن می تواند دلهره آور به خصوص اگر شما در حال نقاشی کل در داخل خانه خود را. وجود دارد بسیاری از نسخه های سفید و خاکستری این رنگ تمایل به مصرف زیاد باشد. رنگ یک راه عالی برای تغییر یک اتاق داخلی بدون تغییر رد پای. اگر دوست دارید یک رنگ است که به نظر می رسد مرسوم،, مطمئن شوید که شما آن را دوست دارم و با چوب خود را انتخاب.

وهله اول برای شروع است برای پیدا کردن الهام بخش خود را. الهام بخش می تواند از یادآوری سفر شما در زمان و چگونه محیط زیست ساخته شده و شما احساس می کنید به یک رنگ را انتخاب کنید. بود سفر خود را به پاریس که در آن شما شاهد رنگ های زنده و باستانی سنگ ساختمان با گیاهان سبز و زیبا فضای داخلی است ؟ این ساحل برای شما عزیزان با سایه های آبی و آب سبز و سواحل شنی? و یا یک سفر به مکزیک که در آن همه چیز یک کت زیبا از رنگ های اصلی, بلوز, سبز و زرد و قرمز. راه دیگر این است که برای پیدا کردن الهام بخش است به جستجو برای عکس آنلاین جمع آوری ایده های خود را در یک پوشه توسط اتاق با استفاده از Houzz.com یا Pinterest. همچنین راه قدیمی از مد افتاده در مجلات. رویای بزرگ, هنگام انتخاب انتخاب چندین رنگ به طوری که در پایان می توان آنها را محدود به یک.

پس از شما را انتخاب کنید رنگ خود را, شما خواهد شد نیاز به انتخاب یک واجد شرایط نقاش. این یکی از مهم ترین انتخاب های شما را علاوه بر واقعی رنگ. روند نقاش طول می کشد به رنگ بسیار مهم است و آن را نمی خواهد ارزان در پایان, بنابراین شما می خواهید برای تصمیم گیری درست در چیدن یک نقاش حرفه ای. می دانم که شما به دنبال در یک نقاش می دانید چه چیزی باعث می شود یک نقاش بزرگ در نظر خود را به طوری صفات خود را نگاه کنید و مهارت های خود را. فکر می کنم در مورد این سوال:

 آنها ارتباط خود را در برنامه به طوری که شما می توانید برنامه در اطراف آن اگر شما نیاز به ترک برای چند روز به علت دود?

 چگونه می توانم آنها آمادگی دیوار و تر و تمیز/درب/baseboards/تاج ؟ چه مدت طول خواهد این را و چه آنها نیاز به رسیدگی به این بخش از کار ؟

 آیا آنها شما را با ارائه نمونه ای از این رنگ انتخاب شما ساخته شده است ؟ برخی از نقاشان شارژ برای قرار دادن نمونه ها پس از آنها بخواهید به این شامل در قیمت گذاری خود را. شما نیاز به نگاهی به این رنگ نمونه ها در نور روز و شب چون نور تغییر خواهد کرد راه آنها نگاه کنید.

 آیا می دانید پایان شما باید با استفاده از در و دیوار و کابینت اصلاح قرنیزهای سقف تاج و تخت ؟ در اینجا این است که راهنمای Sherwin ویلیامز با استفاده از: پوسته تخم مرغ بر روی دیوار semigloss در تر و تمیز/baseboards/تاج/درب و تخت و یا مات بر روی سقف.

درخواست خود را نقاش برای نمونه بر روی دیوار و کابینت/درب/baseboards/تاج/trim برای مشاهده خود را قبل از نهایی کردن انتخاب خود را. آیا نمی شود ترس از رنگ و موفق باشید با انتخاب های خود را.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل. برای کسب اطلاعات در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>