GHBA Remodelers شورای: ایده های خود را همراه با طراحی 3D

منتشر شده

برای مالکان بازسازی می تواند یک ماجراجویی هیجان انگیز و یا گیج کننده و طاقت فرسا است.

در حالی که برخی از صاحب خانه ممکن است چشم انداز روشنی از آنچه آنها می خواهند نتیجه پروژه خود را به مانند نگاه دیگران ممکن است قادر به درک که چگونه چشم انداز خود را به ثمر می آیند.

طراحی-ساخت شرکت ترکیب پروژه طراحی و انتخاب محصول و ساخت و ساز به یک فرآیند بدون درز از طریق یک شرکت — طراحی-ساخت remodeler. این شرکت ارائه نرم افزار 3D طراحی ابزار برای کمک به صاحب خانه ها به وضوح ببینید که چگونه بینایی خود را نگاه کنید قبل از هر گونه ساخت و ساز آغاز می شود.

بسیاری از جزئیات و گزینه های طراحی را می توان مانند پوسته های مختلف و رنگ های کابینت طرح های و مواد. طراحی 3D ارائه وضوح و دقت به فرایند از بین بردن ایده های که کار نمی کنند و صفر در طراحی گزینه های که خواهد شد.

دقت در برنامه ریزی

طراحی-ساخت remodelers استفاده از 3D design tools را بازسازی ایده ها با هم در یک مکان و فعال کردن یک برنامه با دقت بیشتر.

برای مثال زمانی که به دنبال در پوسته های مختلف برای آشپزخانه شما, صفحه اصلی, اضافه و یا کل نوسازی خانه شما ممکن است پیدا کردن یک راه حل جذاب برای پروژه خود را.

شاید شما همیشه می خواستم برای حذف یک دیوار هنگامی که بازسازی آشپزخانه خود را اما هنگامی که شما آن را در یک طراحی 3D رندر شما و خود را remodeler ممکن است متوجه آن کار نمی کند.

از بین بردن بازسازی اشتباهات

هنگامی که طراحی 3D استفاده شده است, برنامه ریزی فرایند صاف کارآمد تر و بیشتر مقرون به صرفه به دلیل تغییرات غیر منتظره و اشتباهات کاهش می یابد. این بدان معناست که پروژه شما شانس بهتری برای ماندن در داخل بودجه و برنامه.

هنگامی که شما با مشاهده طراحی های مختلف ایده های مشکلات ممکن است به نظر می رسد که ممکن است آشکار.

از آنجا که ایده ها را می توان فورا به ثبت 3D رندر همه ما می تواند به تجسم چگونه هر تغییر و یا ایده اثرات نتیجه. هر کس می خواهد در همان صفحه در مورد آنچه باید اتفاق می افتد را به رویای خود را عوض کردن به واقعیت است.

بهبود ارتباطات

طراحی-ساخت شرکت و طراحی 3D تا حد زیادی بهبود ارتباطات بین مالکان طراح و remodeler.

هنگام بررسی مدل های 3D خود را با طراحی و ساخت تیم تنظیم تفاسیر مختلف برای طراحی, ایده, بحث در مورد مشکلات بالقوه و آینده با گزینه های بهتر شما به پایان خواهد رسید تا بیشتر موفق و رضایت بخش پروژه است.

هنگامی که برنامه ریزی برای عوض کردن نظر طراحی-ساخت روش. به دنبال یک تجربه طراحی-ساخت شرکت برای اطمینان از صاف و ساده فرآیند نوسازی است که نه تنها به افزایش دقت و صرفه جویی در زمان, اما می تواند منجر به هزینه های پایین تر.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>