GHBA Remodelers شورای: آماده برای فصل طوفان

منتشر شده

ژوئن 1 رسمی آغاز فصل طوفان. پیش بینی پیش بینی بالاتر از حد طبیعی فعالیت و کمک های اضطراری محلی مدیران آماده شدن برای فصل طوفان است که ممکن است پیچیده coronavirus. نیاز به آماده شدن است مهم تر از همیشه.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مردم متکی برق به قدرت خانه های خود. بسیاری از آنها مشغول به کار از خانه و کودکان مدرسه انجام در خانه. باید قدرت بیرون رفتن این اختلال بیش از یک ناراحتی آن می توان به از دست دادن پول و یا سقوط در مدرسه.

اگر شما یا کسی که شما را دوست دارم به ویژه نیازهای پزشکی نیاز حیاتی دستگاه های پزشکی مانند CPAP ماشین آلات اکسیژن ماشین آلات و حتی تغذیه دستگاه با داشتن یک اختلال در قدرت قرار می دهد و آنها را در معرض خطر آسیب برساند.

در زمان هایی از این یکی از دلایل مالکان تصمیم به خرید ژنراتور آماده به کار برای صلح از ذهن است. برای کسانی که کار از خانه و یا اجرای یک کسب و کار از خانه خود را سرمایه گذاری در یک ژنراتور آماده به کار خود را حفظ درآمد و کسب و کار از هزینه قطع برق.

همه متکی بر قدرت در راه های بسیاری در طول روز است. در مورد قطع برق شما بسیار به سرعت خود را از دست تهویه مطبوع همراه با بسیاری از لوازم برقی و تلویزیون, روشنایی, کامپیوتر, تلفن همراه, شارژر, سیستم های امنیتی و بیشتر.

در یک زمان یا دیگر تقریبا هر کس تا به حال به خارج شدن از چراغ قوه و بسته کردن کولر با غذا برای جلوگیری از فساد.

با یک ژنراتور پشتیبان کسانی که زحمتی برای همیشه رفته.

به محض قطع برق رخ می دهد, آماده به کار ژنراتور پشتیبان به طور خودکار روشن نگه می دارد و خانه خود را در سیستم عامل.

دلیل دیگری که مالکان تصمیم به نصب یک ژنراتور پشتیبان برای محافظت از خانواده خود را به راحتی. هیچ کس را دوست دارد به تواند بدون قدرت. که جهانی است.

صلح از ذهن یک ژنراتور را فراهم می کند شرح داده شده است به عنوان “وصف ناپذیر.” بر خلاف برخی از پروژه های بهبود صفحه اصلی, یک ژنراتور پشتیبان افزایش ارزش فروش مجدد خانه.

ژنراتور آماده به کار به طور دائم متصل به یک خانه شبیه به قرار دادن خارج از مرکزی واحد تهویه مطبوع.

ژنراتور قابل اجرا بر روی پروپان یا گاز طبیعی و تبدیل می شود به طور خودکار زمانی که قدرت از دست داده است. این که آیا شما در خانه یا دور از اموال خود را محافظت از قطع برق.

برخی از ژنراتور آماده به کار اداره می شود از راه دور از گوشی های هوشمند اجازه می دهد تا شما را به نمایش زمان واقعی قدرت وضعیت خود را مدیریت کل سیستم و دریافت فوری ژنراتور به روز رسانی. مجوز برق و لوله کش مورد نیاز خواهد بود برای نصب و راه اندازی.

مقررات محلی می تواند تحت تاثیر قرار دادن و در دسترس بودن خدمات در اموال.

اندازه یک ژنراتور صحیح بسیار مهم است. از آنجا که شما هرگز نمی دانید وقتی که قطع برق ممکن است رخ دهد, شما نیاز به اجازه می دهد برای هر اتوماتیک بارهای مانند یک مرکزی A/C unit یا بزرگ لوازم خانگی مانند یک خشک کن.

مناسب بارگذاری و تحلیل خواهد تعیین امن ترین, مناسب ترین اندازه است.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از GHBA Remodelers شورای. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>