GHBA جشن 40 سال از پروژه خیریه در سیررا ویستا

منتشر شده

بیشتر هوستون انجمن سازندگان است که خود را جشن سالگرد 40 از خود موسسه خیریه جمع آوری کمک به نفع خانه پروژه. این پروژه را افزایش می دهد بودجه با کمک GHBA سازنده اعضای که ساخت یک خانه با اهدا مواد کار و خدمات و پس از آن مبادرت به فروش خانه در ارزش بازار است. درآمد حاصل از فروش به نفع دو سازمان های خیریه محلی — HomeAid هوستون و عملیات در نهایت به خانه.

دیگر بخش مهمی از سود خانه پروژه منزلگاه. بیش از 40 سال گذشته توسعه دهندگان را اهدا دو تا سه مقدار زیادی از یک سال و برای اطمینان از سود خانه پروژه ادامه خواهد داد به افزایش این با ارزش وجوه شود. زمین Tejas یک هوستون مسکونی توسعه دهنده برای 20 سال تحویل بیش از 28,000 خانه در سراسر 16,500 هکتار است. یکی از جوامع خود به سود اصلی این سال است. زمین Tejas اهدا زیادی به HistoryMaker خانه به طوری که آنها می تواند ساخت خود را توسکا برنامه ریزی برای جمع آوری کمک. با این اهدای زمین Tejas است سخاوتمندانه خود رسیده 17th, زیادی کمک مالی به نفع خانه پروژه و کمک برآورد ارزش دلار 1,110,000-plus.

HistoryMaker خانه به تازگی به اتمام نفع خود خانه. این یک 3,176 فوت مربع در دو طبقه شامل یک باز طراحی با پنج اتاق خواب و چهار حمام. این طرح ویترین طبقه پایین اتاق خواب و یک اتاق بازی طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک سه-گاراژ ماشین.

“ما مفتخر به همکاری با زمین Tejas در این ارزشمند جمع آوری کمک” HistoryMaker هوستون تقسیم جمهور میکی Pizzitola گفت. “آنها در حال ایجاد یک سابقه طولانی نوآورانه برنامه ریزی و توسعه است که رانده موفقیت خود را در سراسر منطقه هوستون. ما هیجان زده به پایان رسانده اند و مشتاقانه منتظر نمایش آن به عموم مردم است.”

فروشندگان پیوستن به HistoryMaker/زمین Tejas تیم با اهدا مواد و خدمات عبارتند از: تمام نقاط گروه HomePro تکنولوژی همه دولت, آجر, A, C, ساخت و ساز, DPIS ساز, خدمات, Excell, پایه, جهانی, جنگل, محصولات, توفان, گروه, Mohawk, TWI, کشور, گسترده بام Santollo ساخت و ساز تمیز کردن LLC, عمیق آبی راحتی حامل سنگ و مواد سازندگان انتخاب Inc., حمام سلطنتی /مقابله, منبع, کفپوش خدمات تگزاس استفاده ناودان, کارخانه, سازنده, فروشگاه, Sherwin ویلیامز رنگ و سازندگان اولین منبع و کمال عرضه Jacobs درب سربار, مد, شیشه ای و آینه Datasmart خانه Technologies, RT, سنگ تراشی, Delta Faucet, مور, صفحه اصلی راه حل های Rosenburg لوله کشی, پیشرفت, روشنایی, ریس تار نقاشی دکور سخت افزار و خلاق طراحی و چشم انداز.

سیررا ویستا است واقع در جنوب مرکز شهر خاموش تگزاس 288 و ارائه می دهد دسترسی به انواع امکانات رفاهی با خواهر جامعه استرلینگ دریاچه ها. این شامل یک تاریخ المپیک, استخر, کنار استخر خانه کوچک SplashPad تگزاس Waterpark یک مرکز تفریح و سرگرمی و ورزش تسهیلات پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی و شن و ماسه توپ شلیک دادگاه.

“یکی از اولین چیزهایی که ما از زمانی که راه اندازی زمین Tejas به منظور توسعه همکاری با GHBA” گفت: Brende. “هنگامی که آنها به ما نزدیک شد با اولین سود خانه فرصت در سال 1998, ما شروع به پریدن کرد در این فرصت. نه تنها این کار باعث کمک بیشتر هوستون جامعه, اما آن را تقویت ما پیوند با سازندگان شده اند که وفادار به ما در طول سال. آن را بسیار لذت بخش شاهد تاثیر سود خانه پروژه ساخته شده است که با کمک به کسانی که نیاز دارند. ما نیز مفتخر به همکاری با HistoryMaker در این برنامه و انتظار می رود که خانه خود را به فروش به سرعت.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خانه های پروژه تماس بگیرید GHBA در 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>