GHBA سود اصلی به فروش می رساند در سیررا ویستا

منتشر شده

HistoryMaker خانه اعلام کرده است که بیشتر هوستون انجمن سازندگان سود اصلی آنها ساخته شده در سیررا ویستا در حال حاضر تحت قرارداد با یک بسته مجموعه ای برای پایان ماه ژوئیه. ده ها تن از شرکت های درگیر بودند با خانه ساخت و ساز به آنها اهدا مواد کار و خدمات برای اطمینان از خانه, زمانی که به فروش می رسد بالا می برد ارزشمند بودجه برای دو GHBA خیریه عمل در نهایت خانه و HomeAid هوستون. از آنجا که این پروژه آغاز شد و نزدیک به 12 میلیون دلار شده است.

HistoryMaker خود را ساخته دو طبقه 3,176 فوت مربع توسکا طرح که شامل پنج اتاق خواب و سه حمام و ویژگی های یک طبقه پایین اتاق خواب و یک اتاق بازی طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک سه-گاراژ ماشین.

کمک به جشن سالگرد 40 از این خیریه جمع آوری کمک شد و فروشندگان و تامین کنندگان که اهدا به ساخت و ساز خود را. آنها عبارتند از: تمام نقاط گروه HomePro تکنولوژی همه دولت, آجر, A, C, ساخت و ساز, DPIS ساز, خدمات, Excell, پایه, جهانی, جنگل, محصولات, توفان, گروه, Mohawk, TWI, کشور, گسترده بام Santollo ساخت و ساز تمیز کردن LLC, عمیق آبی راحتی حامل سنگ و مواد سازندگان انتخاب Inc., حمام سلطنتی /مقابله, منبع, کفپوش خدمات تگزاس استفاده ناودان, کارخانه, سازنده, فروشگاه, Sherwin ویلیامز رنگ و سازندگان اولین منبع و کمال عرضه Jacobs درب سربار, مد, شیشه ای و آینه Datasmart خانه Technologies, RT, سنگ تراشی, Delta Faucet, مور, صفحه اصلی راه حل های Rosenburg لوله کشی, پیشرفت, روشنایی, ریس تار نقاشی دکور سخت افزار و خلاق طراحی و چشم انداز.

هر سال دو تا سه خانه های ساخته شده به نفع خانه پروژه از طریق سخاوت از توسعه که اهدا و در طول تمام مراحل ساخت و ساز به بسته شدن. بسیاری در سیررا ویستا اهدا شده توسط توسعه دهنده زمین Tejas Co. این است که خود را 17th, زیادی, آنها اهدا کرد.

“ما هیجان زده در خانه تحت قرارداد گفت:” میکی Pizzitola, HistoryMaker را هوستون تقسیم جمهور. “ما می دانیم که خانواده شما لذت بردن از بسیاری از سال در این طراحی و هیجان زده برای به دست آوردن سود اصلی به عنوان آن را می دهد به کسانی که کمتر خوش شانس.”

خانواده مالکیت و عملکرد آن از سال 1949 HistoryMaker خانه های راه اندازی در دالاس-فورت ورث و گسترش بیش از چند دهه برای تبدیل شدن به یک برتر سازنده بیش از 800 خانه در سراسر منطقه در 16 تحولات است.

“HistoryMaker درک اهمیت ساختمان یکی از خانه های زیبا کم هزینه و سپس فروش آن در بازار هزینه” گفت: Rob Hellyer رئیس جمهور GHBA. “درآمد حاصل از اجازه می دهد آنها را به در یک راه منحصر به فرد است که مزایای بسیاری است. ما به آنها تبریک می گویم برای گرفتن خانه تحت قرارداد و همچنین ما خود را با تشکر از فروشندگان برای مصرف در این خیریه جمع آوری کمک.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خانه های پروژه بازدید www.ghba.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>