دریافت ما از این کشتی’: مرجان شاهزاده مسافران نا امید با تخلیه روند

آلن و شارون Podrid سفر در شاهزاده خانم مرجانی کشتی کروز شده بود یکی از لذت بخش از گرفتن بروید – اما آنها گفت: یک سری از شکست disembarkations عدم ارتباط از خط کروز و بیماری و مرگ پردازنده با توجه به کروناویروس تبدیل شده سفر به یک کابوس.

“ما را از این کشتی بنابراین ما می توانیم به خانه و اجازه دهید آنها را به مقابله با این افراد بیمار” آلن Podrid, 70, از ماریتا گرجستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز بیش از تلفن دوشنبه.

کروز کشتی لنگر انداخت در بندر میامی پس از آن تبدیل شده بود دور در نزدیکی جنوب فلوریدا پورت در فورت Lauderdale.

این Podrids شده اند قرنطینه در حدود 180 فوت مربع اتاق به مدت شش روز و خدا را شکر که آنها یک بالکن. هر دو احساس سالم و بدون تب یا سرفه و یا دیگر علائم شایع این رمان coronavirus. آنها عبور زمان با تماشای فیلم و استفاده از تلفن های خود را.

“این یک مبارزه” آلن Podrid گفت.

تخلیه مرجان شاهزاده خانم در بندر میامی آغاز شد شنبه. سه مسافر از کروز درگذشت از جمله 71-سال-پیر مردی که در یک بیمارستان میامی پس از انتظار چهار ساعت به منتقل کردن کشتی.

شاهزاده Cruises گفت: 545 مهمانان متحرك مرجان شاهزاده یکشنبه و 139 مهمانان متحرك صبح روز دوشنبه. وجود دارد 274 مهمانان باقی مانده در هیئت مدیره.

یکشنبه, مسافران تعیین شده برای خروج پروازهای انگلستان, استرالیا و کالیفرنیا را کشتی اما خط کروز است گفت: وجود خواهد داشت و تاخیر بیشتر برای بقیه کسانی که پردازنده به دلیل تغییر سیاست از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند کسانی که این کشتی نه سفر در پروازهای تجاری و نه آنها باید سهم حمل و نقل با noncruise مهمانان.

شاهزادگان کشتی گفت: روز دوشنبه تخلیه اضطراري کسانی که ترک بر اجاره, پرواز به کانادا, در علاوه بر این به chauffeured حمل و نقل زمینی به صورت محلی ساکنان فلوریدا که همه چیده شده بود توسط خط کروز.

اضافی داخلی پروازهای چارتر هماهنگ بودن و در حال برنامه ریزی برای ترک سه شنبه. همه مهمانان نیاز به shoreside آمده مراقبت های پزشکی شده اند متحرك و در حال درمان در یک مرکز از قبل چیده شده توسط شاهزاده Cruises.

جان Hutton, 71, از بلوط در کارولینای شمالی گفت که او و همسرش کتی, 64, می خواهم به اجاره یک ماشین, یک هواپیمای خصوصی — هر آنچه در آن طول می کشد به پیاده اما تا کنون هیچ شانس.

Hutton گفت که او تا به حال یک وضعیت پزشکی است که بدتر از او قادر به دریافت صفحه اصلی برای برنامه ریزی عمل جراحی ستون فقرات. او گفت: درد قابل کنترل بود در یک پا که خود را دکتر پاک او را کروز. اما قادر به بازگشت به خانه برای عمل جراحی قرار آوریل 25, او گفت: درد به خود پای دیگر ساخت و راه رفتن دشوار است.

بازنشسته معلمان مدرسه گفت: آنها دریافت نکرده ایم قطعی کلمه در مورد زمانی که آنها می توانند پیاده اما دلسرد شده اند با دیدن یک “ثابت رژه” از آمبولانس کشیدن که آنها از ترس در حال از بین بردن بیمار مسافران است. او گفت که او ساخته شده است شاهزاده Cruises آگاه از وضعیت پزشکی.

وجود دارد 1,898 مردم در کروز – 1,020 مسافران و 878 خدمه – قبل از شنبه.

Podrid گفت: خط کروز offloaded: زن و شوهر توشه دو روز پیش برای ضد عفونی کردن آن و آنها شده اند بدون وسایل خود را پس از. به آنها گفته شد به نگه داشتن دو تغییر لباس. آنها دستور برای پر کردن یک پرسشنامه سلامت و دست آن را در و آنها تحت تاثیر آنها سپس خود را دریافت توشه و مربیان هیئت مدیره. این اتفاق نمی افتد.

“ما نمی دانیم کجا ایستاده ایم و در حال حاضر” Podrid گفت.

Podrid استفاده می شود به گشت زنی; این یکی از حدود 45 کشتی او را گرفته در طول دهه گذشته یا بیشتر.

او گفت: مسافران اطلاع داده شد در طول قایقرانی که یک تعداد غیر منتظره ای بالا از مردم رفت و به مرکز پزشکی با “ویروس-نوع مسائل تنفسی.” که نمی نگرانی او.

“این غیر معمول است برای مردم را به بیمار در کشتی,” او گفت:.

در اطراف مارس 31, او و همسرش شنیده ام که حدود ده بیمار مسافر مورد آزمایش قرار گرفتند برای coronavirus و چند خدمه آزمایش مثبت است. پس از آن خبر آمد که دو مسافر کشته شده بود و همه مسافران بود به قرنطینه در کابین خود.

“من احساس نمی کنم که خط کروز شده بود راستگو با ما. ما تا به حال سمت چپ بوئنوس آیرس بوده و قایقرانی برای یک هفته یا 10 روز و سپس آنها تصمیم گرفتند به ما اطلاع ممکن است coronavirus پردازنده. آنها مدام به ما که همه سالم بود” Podrid گفت. “هنگامی که آنها به ما گفت که دو نفر را همه بود واقعا متاثر شگفت زده و نگران است. من فکر نمی کنم مردم متوجه شدم که چگونه این ویروس منتقل شد که مردم می تواند بدون علامت باشد.”

پل نهم گفت: پدر و مادر پیتر و 71 و فضل 72 از روزولت نیویورک سفر بودند در کشتی آغاز شده و احساس بیمار در اطراف مارس 26. هر دو تست شده برای ویروس. نهم گفت: پدر خود را آزمایش مثبت و مادرش او را در انتظار نتایج.

“پدر و وضعیت واقعا بد بود” پل نهم گفت. “اما آنها نمی تواند به درستی درمان او وجود دارد از دیگر موارد جدی مردم که نمی توانستم نفس بکشم.

“آنها سعی در جدا کردن پدرم و او را به اتاق دیگری حتی اگر مادر من بیمار بود, هم,” او گفت:.

پیتر نهم وضعیت بدتر یکشنبه شب او تا به حال مشکل در تنفس و صحبت کردن است. زن و شوهر رفت و به مرکز پزشکی در کشتی حدود 8 p. m. و پیتر بود به بیمارستان فرستاده شده حدود دو ساعت بعد پسرش گفت:. گریس باقی مانده بر روی قایق.

پل نهم گفت: پدر شرط شده است را لمس کنید و بروید.

“این ویروس وحشتناک است,” او گفت:.

اگر Podrid تا به حال خود را در راه او می شود در راه خود را به آتلانتا ،

“من می توانید خاموش; من می توانم اجاره یک ماشین; من می توانید آن درایو را به آتلانتا است که در جایی که من زندگی می کنند و من می توانید از اینجا,” او گفت:.

خلق و خوی در کشتی همیشه در حال تغییر است, او گفت:.

“مردم در حال, خوش بین, آنها, امیدوار, اما آنها می ترسم” Podrid گفت. آنها می توانند به هر یک از دیگر از طریق تلفن در اتاق خود را. هر روز داستان از شاهزاده خانم و کاپیتان تغییرات, او گفت:.

“هر روز امید من به نظر می رسد به افول است.”

کمک: Chris Woodyard, راشا علی و مورگان Hines, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>