جورج زیمرمن شکایت الیزابت وارن پیت Buttigieg افترا به دنبال $265 میلیون

لیکلند فلوریدا. – جورج زیمرمن که جلب توجه ملی پس از تبرئه در سال 2012 تیراندازی مرگبار از یک, فلوریدا, نوجوان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دو نامزد ریاست جمهوری وی از سوی مامورین آنها هتاکان او.

زیمرمن که در حال حاضر زندگی در Polk County, Florida, واصل طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در 10th قضایی دادگاه مدار. کت و شلوار اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری الیزابت وارن و پیت Buttigieg به عنوان متهمان.

کت و شلوار ادعا وارن و Buttigieg به طور جداگانه هتاکان زیمرمن در توییتر اظهارات در فوریه. 5 شناخت چه بوده است Trayvon Martin تولد 25. کت و شلوار می گوید هر دو را “سیاسی دست آوردن غلط و مخرب در تلاش برای تقویت خود در جدول رده بندی در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در زیمرمن هزینه.”

وارن سناتور ماساچوست و Buttigieg است شهردار South Bend, Indiana. وارن در حدود 3.6 میلیون پیروان توییتر و Buttigieg حدود 1.6 میلیون نفر است.

زیمرمن توسط لری Klayman آزادی دیده بان واشنگتن سازمان که اغلب فایل های پرونده های حقوقی از طرف محافظه کار باعث می شود.

در دادگاه تشکیل پرونده زیمرمن به دنبال خسارت جایزه $265 میلیون.

تشکیل پرونده می آید روز قبل از Feb. 26 که علامت هشت سال پس از مارتین ضرب گلوله کشته شد.

زیمرمن یک داوطلب عضو یک محله سازمان دیده بان گروه در سال 2012 زمانی که او شروع به زیر Trayvon Martin, 17, بود که در بازدید از خانواده در یک جامعه دردار در سنفورد فلوریدا. مارتین متوجه زیمرمن و در مواجهه و مبارزه در گرفت که در آن زیمرمن به ضرب گلوله به نوجوان.

پس از متهم شدن به قتل زیمرمن ادعا کرد در دفاع از خود تحت فلوریدا “ایستاده خود زمین” اساسنامه. او تبرئه در سال 2013 محاکمه.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه Buttigieg ارسال یک صدای جیر جیر در فوریه. 5 بیان کرد: “Trayvon Martin شده اند که 25 امروز. چگونه بسیاری از 25th تولد دزدیده شده است از آمریکا با برتری اسلحه و خشونت و تعصب و ترس؟”

همان روز با توجه به ادعای, Warren, توییتی, “قلب من می رود به @SybrinaFulton و Trayvon خانواده و دوستان است. او هنوز هم باید با ما امروز. ما باید برای پایان دادن به خشونت اسلحه و نژاد پرستی. و ما نیاز به ایجاد یک جهان که در آن همه فرزندان ما—به خصوص پسر جوان سیاه و سفید—می تواند رشد امن و رایگان است.”

فولتن است مارتین ،

30 صفحه طرح دعوی در دادگاه شامل یک خلاصه ای از حوادث منجر به تیراندازی از مارتین.

زیمرمن واصل طرح دعوی در دادگاه در Polk County در دسامبر برابر Fulton, وکیل خانواده بنیامین Crump وزارت فلوریدا اجرای قانون ایالت فلوریدا و دیگران به دنبال 100 میلیون دلار خسارت.

پیگیری خبرنگار Gary سفید در توییتر: @garywhite13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>