جورج سوروس: Facebook, زوکربرگ در cahoots با مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی 2020 انتخابات

جورج سوروس لعنتی Facebook در داووس متهم به شرکت در توطئه برای کمک به رئیس جمهور تهمت پیروزی در انتخابات مجدد.

“من فکر می کنم وجود دارد یک نوع غیر رسمی کمک متقابل بهره برداری یا قرارداد توسعه بین تهمت و Facebook,” سوروس گفت: در مجمع جهانی اقتصاد در سوئیس. “Facebook با هم کار خواهد کرد برای تجدید انتخاب تهمت و نسبت ناروا به کار خواهد کرد برای محافظت از Facebook به طوری که این وضعیت را نمی توان تغییر داد و این باعث می شود من بسیار نگران برای سال 2020 است.”

لیبرال میلیاردر نمی ارائه هر گونه مدرک و Facebook را تکذیب کرد اما سوروس دو برابر کردن anti-Facebook بحث جمعه در قطعه نظر منتشر شده در نیویورک تایمز.

مارک زوکربرگ یک پیام برای شما: او مراقبت می کند اگر شما می خواهم او را

باز کردن فصل در Facebook: جو بایدن نانسی پلوسی و دیگر بالا دموکرات اعلام جنگ بر روی Facebook, مارک زوکربرگ

“من باور دارم که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و Facebook را اجرایی Mark Zuckerberg درک کنند که منافع خود را در تراز وسط قرار دارد – رئیس جمهور در برنده انتخابات آقای زوکربرگ در ساخت پول” سوروس نوشت.

سوروس همچنین گفت: نه زوکربرگ و نه شریل سندبرگ شرکت افسر ارشد عامل باید سمت چپ مسئول Facebook. “آنها به دنبال تنها یک اصل راهنما: حداکثر رساندن سود بدون در نظر گرفتن عواقب” سوروس نوشت.

Facebook عقب رانده شدهاند.

“در حالی که ما به احترام آقای سوروس’ به صدای خود را به نظر او اشتباه است. این تصور که ما در تراز وسط قرار دارد با هر یک شخصیت سیاسی و یا حزب خلاف به ما ارزش ها و حقایق است.”

هفته گذشته در داووس تهمت خواسته شده بود در مورد زوکربرگ. “من شنیده ام او را میخوام اجرا برای رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت CNBC Squawk Box. “که نمی خواهد بیش از حد ترسناک فکر نمی کنم.”

وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که زوکربرگ و مغلوب ساختن پیشی جستن از هر نوع پیمان. اما این درست است که Facebook به مغلوب ساختن پیشی جستن یک افزایش بزرگ در سال 2016. فقط ask Facebook.

در ماه ژانویه یک داخلی به بیرون درز پست از دیرین Facebook اجرایی اندرو “Boz” باسورث اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی به رئیس جمهور دیجیتال تبلیغات انتخاباتی است. در سال 2020 تهمت مدیر کمپین براد Parscale متمرکز شده است دوباره در Facebook.

“به Facebook مسئول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن انتخاب می شوند؟” باسورث نوشت: در Dec. 30 پست. “من فکر می کنم پاسخ این است که بله اما نه به دلایل هر کسی فکر می کند. او نمی شد انتخاب می شوند چرا که از روسیه و یا اطلاعات غلط و یا کمبریج Analytica. او انتخاب کردم چرا که او تنها بهترین دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی من تا کنون دیده می شود از هر گونه تبلیغ است.”

در اوایل این ماه ناروا گفته Rush Limbaugh رادیویی نشان می دهد که در طول یک شام در ماه اکتبر زوکربرگ به او گفت که او “شماره 1” در رسانه های اجتماعی پلت فرم.

Facebook و سوروس: چگونه یک دروغ در مورد جورج سوروس و مهاجر کاروان ضرب آنلاین

Facebook روسی تبلیغات: ما به عنوان خوانده شده هر یک از 3,517 Facebook تبلیغات خریداری شده توسط روس ها. در اینجا آنچه ما در بر داشت

درگیری های در حال اجرا بالا بین سوروس و Facebook برای برخی از زمان. سوروس یک جن در جناح راست تئوری های توطئه مشترک در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook استفاده شده خود را سالانه داووس سخنرانی به عنوان یک پلت فرم به انتقاد زوکربرگ شرکت در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>