جورج فلوید بدن وارد شده در هوستون برای خدمات مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن

ویرانگر فیلم از جورج فلوید مرگ زیر زانو از یک افسر پلیس در 25 مه موجب خشم و خواستار اقدام فوری در سراسر کشور. فلوید از مرگ برانگیخته بین المللی تظاهرات و بسیج هزاران نفر از آمریکایی ها در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

این هفته جهان خواهد خداحافظی و ادای احترام به جورج فلوید در نهایی هوستون خدمات مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن.

HPD رئیس پلیس هنر اکودو توییتی صبح روز یکشنبه که “جورج فلوید و خانواده اش با خیال راحت در هوستون.”

فلوید بزرگ در هوستون سوم بخش و کمک به رهبری یاتس تیم ملی فوتبال دبیرستان به ایالت تگزاس شد. به دنبال یک شروع تازه فلوید مجموعه ای خاموش به مینیاپولیس در سال 2017. وقت خود را در مینیاپولیس به پایان غم انگیز آمد که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در طول بازداشت به اتهام استفاده از تقلبی $20 bill.

جورج FLOYD: “من میخوام تغییر جهان”

برای همه کسانی که مایل به افتخار فلوید زندگی وجود خواهد داشت دو یادبود خدمات در هوستون-منطقه این هفته: یک مشاهده عمومی در روز دوشنبه و دعوت نامه فقط مراسم یادبود در روز سه شنبه.

این مشاهده عمومی و خصوصی تشییع جنازه خواهد هر دو برگزار شد در چشمه ستایش در 13950 Hillcroft خیابان هوستون تگزاس 77085.

در روز سه شنبه فلوید بدن را گرفته و به هوستون یادبود باغ در پرلند برای دفن همان محل که در آن مادر خود را به استراحت گذاشته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>