جورج فلوید تشییع جنازه: آنچه که در زنده پوشش سهشنبه خصوصی یادبود

جورج فلوید خواهد بود گذاشته و به استراحت در پرلند روز سه شنبه پس از مراسم تشییع جنازه خصوصی در چشمه ستایش کلیسا در هوستون.

توجه: این فایل حاوی یک غذای زنده از این سرویس زمانی که آن شروع می شود.

دفن برگزار خواهد شد در هوستون یادبود باغ در پرلند همان گورستان به عنوان مادر خود “Cissy” پس از یک مراسم تشییع جنازه خصوصی با توجه به پرلند اداره پلیس.

فلوید متولد شد و در Fayetteville, N. C., اما در هوستون سوم بخش است. او در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در روز یادبود زمانی که یک افسر kneeled در گردن او برای مدت زمان طولانی پس از او به اتهام تلاش برای صرف تقلبی $20 bill. مرگ او در تصویری و منجر به ملی خشم که دوباره مشتعل سیاه زندگی مهم جنبش است.

گسترده مردم در انتخابات: قدرتمند عکس ها از مشاهده عمومی جورج فلوید در هوستون

Road closures expected around Pearland on Tuesday, June 9, for the funeral procession of George Floyd. Photo: Pearland Police Department

عکس: پرلند اداره پلیس

بسته شدن جاده انتظار در اطراف پرلند در سه شنبه, ژوئن 9, برای درسآمـوزى از جورج فلوید.

هوستون اداره پلیس را اسکورت فلوید بدن به پرلند پس از مراسم تشییع جنازه خصوصی تنظیم برای ساعت 11 صبح در چشمه ستایش کلیسا واقع شده خاموش Hillcroft خیابان در هوستون. او را به سفر مایل گذشته در صفوف منظم در یک اسب کشیده حمل و نقل.

ساکنان مجاز به مشاهده صفوف از خیابان ها و پیاده رو واقع در طول مسیر اما اجازه داده نخواهد شد به این سرویس و یا دفن. اعتقاد بر این است فلوید می رسند در پرلند مدتی پس از 1 p. m. اما دقیق زمان ورود و شناخته شده نیست.

سربازان دولت خواهد بود در پرلند برای کمک به نظارت بر ترافیک و بسته شدن جاده که شروع خواهد شد در حدود 1 بعد از ظهر برخی از جاده ها ممکن است بسته پیش از آن در روز بسته به شرایط عمومی و مشارکت مردم است. جاده ها را بسته شامل بخش های کالن پارک وی McHard جاده و شاهین جاده ها است.

 Photo: Kenneth Ellis

عکس: Kenneth الیس

در HOUSTONCHRONICLE.COM: جورج Floyd: “من میخوام تغییر جهان’

پلیس در حال ترغیب بازدید کنندگان به فکر ادامه رمان coronavirus همه گیر و درخواست های عمومی برای پوشیدن پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله. احساس می کند مانند 100-درجه حرارت است که انتظار می رود در هوستون از طریق پایان هفته با حرارت شاخص انتظار می رود برای رسیدن به 107 درجه در روز سه شنبه. بازدید کنندگان توصیه به پوشیدن لباس روشن پوشیدن کرم های ضد آفتاب و نوشیدن مقدار زیادی مایعات.

کالن بلوار در مقابل هوستون یادبود باغ بسته خواهد شد برای ترافیک وسیله نقلیه برای دفن و موانع قرار داده خواهد شد در طول صفوف مسیر در کالن که در آن اسب کشیده کالسکه سفر خواهد کرد.

محدود پارکینگ در این نزدیکی هست در دسترس خواهد بود در Dawson دبیرستان واقع در 2050 کالن بلوار; Silverlake کلیسا واقع 1865 کالن بلوار; درخت گردوی امریکایی سلوق Sportsplex واقع در 7600 هیوز در مرتع پرورش احشام جاده و تام باس پارک واقع در 15108 کالن بلوار.

تعداد محدودی از دستشویی قابل حمل در دسترس خواهد بود در نزدیکی داوسون دبیرستان و در سمت غرب کالن و گورستان.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>