جورج کلونی می گوید او را “شگفت زده و غمگین” به شنیدن ادعاهای کار کودکان مطرح شده در برابر غول قهوه Nespresso, جایی که او به عنوان سفیر نام تجاری.

کودک کار ادعا می کند ظاهر زیر یک تحقیق برای انگلستان مجموعه مستند “ایران” پس از نگار آنتونی بارنت اعطا شد دسترسی به مزارع مربوط به Nespresso و استارباکس در گواتمالا 10 بزرگترین قهوه تولید کشور در جهان است.

“راستش من شگفت زده شد و غمگین برای دیدن این داستان” کلونی در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. “واضح است که این تخته و این شرکت هنوز هم باید کار را به انجام. و این کار انجام خواهد شد.”

کلونی خدمت در Nespresso پایداری مشورتی هیئت مدیره برای مدت هفت سال به امید بهبود زندگی کشاورزان. و او را برای این کار واجد شرایط: او می داند که “مسائل پیچیده مربوط به کشاورزی و کار کودکان” از تجربه دست اول از رشد “کار بر روی یک مزرعه توتون و تنباکو از زمان من 12 بود.”

بیشتر: باراک اوباما و جورج کلونی را به یک قایق سواری در دریاچه کومو

با وجود این تکان دهنده ادعا می کند که برنده اسکار, 58, اذعان موفقیت هیئت مدیره تا به حال کمک به کشاورزان ایجاد سود آور و پایدار و امن مزارع.

“من بسیار افتخار از موفقیت تلاش های خود را,” او نوشت. “آنها در معرض خطر زندگی خود را در تلاش برای بازسازی مزارع در جنوب سودان و صرف یک سال بر روی زمین کمک به کشاورزان بازگرداندن مزارع خود در پورتوریکو پس از طوفان. حقیقت ساده این است که این برنامه به شدت مثبت برای کشاورزان قهوه در سراسر جهان است.”

Nespresso مدیر عامل Guillaume Le Cunff اعلام کرد رسیدگی به “غیر قابل قبول” کودکان کار ادعا می کند و اضافه کرد که قهوه شرکت “تحمل صفر از کار کودکان.”

 جورج کلونی و جان Prendergast: خشونت است مدل کسب و کار در سودان جنوبی

“که در آن وجود دارد ادعا می کند که از استانداردهای بالا ما آشنا نیست ما عمل بلافاصله” لو Cunff در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. “ما راه اندازی یک تحقیق کامل برای پیدا کردن که مزارع فیلم برداری شد و اینکه آیا آنها عرضه Nespresso. ما نمی خواهد سر خرید قهوه از مزارع در این منطقه تا بررسی بسته است.”

او ادامه داد: “ما ادامه خواهد داد به انجام همه ما می توانیم به مهر کار کودک ، آن است که هیچ جایی در زنجیره تامین است.”

کلونی تشویق بارنت کانال 4 اخبار خبرنگار برای ادامه تحقیقات خود به ارائه “چک و تعادل خوب شرکت مسئولیت است.”

“من امیدوارم که این خبرنگار ادامه خواهد داد به بررسی این شرایط و گزارش دقیق اگر آنها را بهبود نمی بخشد,” کلونی اضافه شده است.

این “اعزام” قسمت با عنوان “استارباکس & Nespresso: حقیقت در مورد قهوه” را هوایی دوشنبه شب در انگلستان

استارباکس نمی بلافاصله پس از بازگشت ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im