جرج و امل کلونی اهدا $1M برای coronavirus امداد; بیشتر ستاره به هفت چهره

جرج و امل کلونی در حال اعطای وام کمک به دست.

برای تلفن های موبایل زن و شوهر و قدرت اهدا بیش از 1 میلیون دلار به سمت coronavirus امداد کلونی هرزه استن گونزالس به تایید ایالات متحده آمریکا امروز چهارشنبه.

این Clooneys اهدا $250,000 هر حرکت تصویر و تلویزیون در صفحه اصلی (که در آن کلونی نشسته در هیئت مدیره) ، SAG-AFTRA صندوق و لس آنجلس شهرداران صندوق با توجه به آخرین مهلت که اولین گزارش خبری از کمک های سخاوتمندانه.

زن و شوهر نیز کمک 300.000 دلار به سازمان های خیریه بین المللی لبنان غذایی بانک لمباردو ایتالیا منطقه و خدمات بهداشت ملی.

این Clooneys آخرین مشاهیر به طور قابل توجهی در تبادل – با کیف پول خود را – هنگامی که آن را می آید به اقدام برای کمک به دیگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus امداد: مایلی سایرس, قمر والر-پل تیلور سویفت, ریحانا و ستاره های بیشتری را کمک های مالی برای کمک به

اپرا وینفری اعلام کرد در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته که او را از ارتکاب $1 میلیون نفر به مواد غذایی در امریکا به صندوق “حمایت از کسانی که در مواجهه با ناامنی غذایی.” او توییتی او معتقد است این صندوق خواهد بود “یک راه قدرتمند برای ایجاد یک تفاوت برای همسایگان ما نیاز دارند.”

وینفری وجود دارد متوقف نمی. او گفت: او اهدا حتی بیشتر برای کمک به کسانی که تحت تاثیر COVID-19.

“من اهدای 10 میلیون دلار به طور کلی برای کمک به آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر در شهرستانها در سراسر کشور و در مناطق که در آن بزرگ شدم” او ادامه داد.

Coronavirus: صورتی می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus است و در حال حاضر منفی وعده $1M به بحران

بیشتر: لیدی گاگا معذرت خواهی به جیمی فالون بیش از بی دست و پا مصاحبه, تماس, تیم کوک برای اهدای coronavirus

دالی پارتن همچنین متعهد هفت ارقام اعلام در مارس 1 که او اهدا $1 میلیون نسبت به تلاش های تحقیقاتی برای یک COVID-19 درمان است.

“من دوست دیرین دکتر ناجی Abumrad که درگیر تحقیق در واندربیلت برای سال های بسیاری به من اطلاع داد که آنها برخی از هیجان انگیز پیشرفت به سمت پژوهش از coronavirus برای درمان” او در توییتر نوشت. “من در ساخت یک کمک مالی از $1 میلیون به Vanderbilt نسبت به آن تحقیق و تشویق مردم است که می توانیم آن را به کمک های مالی.”

ریحانا, صورتی, Arnold Schwarzenegger, Angelina Jolie, Kim Kardashian West, Kylie Jenner, James Taylor, Bruno Mars و رایان رینولدز و بلیک سرزنده و باید هر اهدا حداقل 1 میلیون دلار نسبت به کروناویروس امداد.

کمک: Sara M Moniuszko

بیشتر: لئوناردو دی کاپریو اپرا وینفری و دیگران راه اندازی $12M coronavirus امداد مواد غذایی در امریکا صندوق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>