دردار-خواص جامعه در شروع $24,880 در Beachside

منتشر شده

خریداران می توانید با استفاده از یکی از بهترین املاک و مستغلات برای خرید در 600 کیلومتر از سواحل خلیج فارس در Beachside, رفت و آمد مکرر به سبک جامعه ساخته شده بر روی یک شبه جزیره با نفس طلوع و غروب خورشید نمایش بیش Matagorda بای.

خریداران به دنبال ایده آل ترکیبی از شهر کوچک و ساحلی زندگی می توانید پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید در Beachside.

نزدیکی شهر پلکیس است فارس-عاشق بهشت و غیر رسمی shrimping سرمایه تگزاس. احاطه شده توسط آب در سه طرف Beachside homesites به ساکنان یک صندلی ردیف جلو به برخی از بهترین بزرگ, ديد آب در تگزاس.

به علاوه پلکیس ارائه می دهد عجیب و جالب محلی و مغازه ها و رستوران ها. مناسب برای هوستون homesites در Beachside را برای یک آخر هفته ایده آل نقطه گریز یا خانه در تابستان.

دردار-ورودی جامعه دارای یک تنوع از homesites به طور مستقیم بر روی آب است. این خانه به برخی از بهترین پرنده-مشاهده و لکه های ماهیگیری در تگزاس است.

این لوکس جامعه شامل امکانات رفاهی از قبیل جامعه محل باشگاه وانجمن خصوصی جامعه بعضا استخر شنا و بسکتبال و تنیس است.

تمام آب و برق در زیر زمین هستند تا هیچ چیز را مسدود ساکن آب انداز. جامعه نیز مجهز به آب شهر و آب و فاضلاب و خطوط.

برخی از این homesites هستند زیر قیمت بازار هزینه با مقدار زیادی از شروع در فقط $24,880 بنابراین این زمان ایده آل برای خرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Beachside تماس 888-658-4912 و یا مشاهده به صورت آنلاین در www.txoceanview.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>