شهرستان گالوستون قاضی خواستار ابوت به یخ ارزش ملک با توجه به کروناویروس

شهرستان گالوستون قاضی مارک هنری خواستار فرماندار به توقف 2020 ارزیابی اموال در سال 2019 سطوح به دلیل COVID-19 شیوع.

هنری نوشت: به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در سه شنبه, درخواست ملک ارزیابی یخ “بنابراین خانواده های محلی نمی توانید با ضربه های اضافی بار اقتصادی” در جهانی همه گیر. شهرستان گالوستون مرکزی ارزیابی مقامات منطقه گفت: اکثریت قریب به اتفاق شهرستان خواص شاهد افزایش ارزش در سال 2020 که منجر به افزایش مالیات بر املاک.

“2020 ارزیابی بر اساس ارزش قبل از این بیماری همه گیر و عواقب اقتصادی که با آن” هنری یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:. “کار درست را انجام دهید در این زمان می توان به مسدود کردن ارزش ها و ارزیابی مجدد برای سال آینده که تاثیر اقتصادی می تواند در نظر گرفته شود.”

تامی واتسون county ارشد ارزیاب گفت: منطقه بود به سادگی به دنبال دولت قانون با ارزیابی 2020 خواص بر اساس ارزش منصفانه بازار جمع آوری شده از 2019 داده است. او اذعان کرد که در سال 2020 ارزش به احتمال زیاد منفی رسید به این دلیل که یک بار قوی تگزاس اقتصاد رنج می برد به عنوان کسب و کار باید توقیف به دلیل شیوع ویروس و قیمت نفت را چهار.

“ژانویه 1st ما است ارزیابی تاریخ و در ژانویه 1st, بازار هنوز خوب” واتسون گفت. “هر اثر است که این بیماری همه گیر را در ارزش را در سال 2021.”

در حالی که در تگزاس آغاز شد و مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد در این هفته ادامه داد اجتماعی فاصله مورد نیاز بیشتر مسائل پیچیده برای شهرستان اموال صاحبان ناراضی با ارزیابی های خود را. واتسون گفت که بخش ارزیابی و نقد و بررسی هیئت مدیره را نمی خواهد انجام این کار در فرد جلسات در حال حاضر و که صاحبان ملک به کارگردانی شکایت آنلاین از طریق ایمیل و یا از طریق تلفن. واتسون افزود که وجود داشته است “ادامه راه” شکایات ثبت شده در این سال نسبت به گذشته.

کمبود در شخص جلسات است rankled هنری که معتقد است که اجتماعی فاصله است نقض بر روی یک کلید عمل برای صاحبان املاک. هنری پخش این شکایت در نامه ای به دادستان کل کن Paxton, درخواست که او یخ ارزیابی اموال در سال 2019 ارزش به دلیل “بالقوه عدم تشریفات” در سیزده ارزیابی. این شهرستان گالوستون دیلی نیوز گزارش داد که دولت جمهوری تشکر. Mayes میدلتون که منطقه شامل بخشهایی از شهرستان گالوستون همچنین درخواست نظر حقوقی در مورد اینکه آیا لغو فرد ارزش اموال تظاهرات نقض تگزاسی’ حقوق اساسی.

“اعتراض یک ارزیابی ملک است که یکی از این حقوق است که باید حفظ شود به خصوص در زمانی که ارزیابی اموال در کشور ما بالا رفتن سرسام آور هستند و زمانی که بسیاری از خانواده ها در مواجهه با مشکلات اقتصادی با توجه به همه گیر” هنری نوشت: به Paxton نیز یک جمهوری خواه است.

واتسون گفت: آنلاین شکایت به منطقه مرکزی ارزیابی نیست حتی در زمان عادی. در سال 2019 مرکزی منطقه ارزیابی سابقه بیش از 1600 ملک ارزیابی شکایت های آنلاین و حل و فصل نزدیک به 40 درصد از کسانی که ادعا می کند.

هنری همچنین با ارسال نامه به دولت و مجلس دنیس Bonnen R-انگلتون و همچنین دولت های محلی و نمایندگان و سناتورهای اصرار قانونگذاران را به مالیات املاک ارزیابی اصلاحات در آینده جلسه قانونی.

در نامه خود به Bonnen هنری اشاره کرد که شهرستان گالوستون یکی از معدود دولت های محلی برای حمایت صدا درآمد کلاه در دولت های محلی در طول سال 2019 قانونی جلسه با وجود این واقعیت است که در نظر او درآمد کلاه رفتن نیست به اندازه کافی در ارائه مالیات بر ملک در ایران محلی از مالیات دهندگان.

هنری اضافه شده است که شهرستان گالوستون قطع آن اموال مالیات با نرخ 18 درصد در طول هشت سال گذشته اما محلی مالیات دهندگان نیاز به دولت دیگر مالیات اشخاص به دنبال کت و شلوار.

“من انجام آنچه که من می تواند در قدرت از انتخاب به نگه داشتن خط برای مالیات دهندگان” هنری نوشت: به Bonnen. “این است که در حال حاضر به شما به عنوان یکی از قانونگذاران محلی برای اقدام در این موضوع است.”

[email protected]

twitter.com/nickpowellchron

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>