گلینا پارک اتوبوس مدرسه همراه متهم به آزار دختر معلول منتشر شده در 100 دلار اوراق قرضه

منتشر شده

سابق اتوبوس مدرسه همراه برای گلینا پارک ISD است به اتهام تخطی از قانون پس از حمله متهم نامناسب دست زدن به یک دختر 13 ساله غیر فعال دانشجویی در موارد مختلف با توجه به اسناد دادگاه.

Sergio Lopez, 67, اخراج شد و توسط مدرسه منطقه در ماه ژانویه است. حوادث پس از آن گزارش به شهرستان هریس پاسبان Pct. 3 با توجه به اسناد دادگاه. او برای گلینا پارک ISD نزدیک به چهار سال با توجه به منطقه.

مواظب باشید: هوستون پلیس به دنبال سریال تجاوز جنسی مشکوک با روابط Greenspoint

با توجه به شارژ اسناد در سه نوبت بین Nov. 19 Dec. 2, 2019, لوپز دیده می شد در فیلم ضبط شده در اتوبوس زور 13 سال است ،

یک محقق گفت: لوپز بود که یک اپراتور از اتوبوس می تواند دیده می شود در انتظار راننده و خروج اتوبوس پس از آن را لمس و مالش قربانی پا. این دختر است که در جسمی معلول و غیر کلامی می تواند دیده می شود فشار لوپز دست دور. در یک حادثه لوپز به نظر می رسد به عنوان اگر او “میدارد تا دست راست و حرکات ‘هیس’ با انگشت راست خود را به سوی قربانی است.”

محقق گزارش شده است که در دو نوبت در اواسط ژانویه لوپز نیز دستگیر شده در ویدئو, بوسیدن دختر در مورد او صورت است.

دادستان خواسته لوپز وثیقه تعیین می شود در $10,000 به دلیل اخلال در طبیعت مورد و ایمنی عمومی به گزارش KPRC 2. قاضی مجموعه لوپز با قرار وثیقه 100 دلار.

HoustonChronicle.com: ReelAbilities متحرک برای آموزش هوستون در ورود ناتوانی

با توجه به شرایط باند لوپز دستور داده شد به ماندن 500 فوت دور از هر جایی که کودکان به طور معمول جمع آوری با توجه به اسناد دادگاه.

گلینا پارک ISD زیر منتشر بیانیه نوشته شده است:

من می توانم تایید کردن منابع انسانی بخش خدمات در رابطه با حمل و نقل بخش بررسی یک کارمند سابق که تا به حال به کار گرفته شده توسط GPISD از فوریه سال 2016 در مورد اتهامات مربوط به یک دانش آموز. تحقیقات آغاز و به زودی به عنوان منطقه یاد گرفتم از نگرانی در ژانویه 13 سال 2020 است.

کارمند شده است به کار گرفته شده توسط این منطقه پس از 14 ژانویه 2020. منطقه گرفته شده هر تلاش برای اطمینان از ایمنی و رفاه همه دانش آموزان و گزارش حادثه به مقامات مربوطه.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر