هری سبک و Lizzo شد چاک دار به انجام جلوتر از سوپر باول در پپسی صفر قند سوپر باول حزب در روز جمعه اما مادر طبیعت به حال برنامه های دیگر.

این کنسرت بود و پس از تخلیه شدید و رعد و برق شروع به رول را از طریق شهرستان و جاری شدن سیل در محل. پپسی گفت در توییتر که میامی آتش نشانی دستور داد تمام طرفداران به ترک و که تا به حال کنسرت لغو شده است, حتی اگر آن را در حال حاضر آغاز شده است.

طرفداران تخلیه نشان می دهد محل در نصف النهار جزیره در میامی که در آن سبک بود به headliner با توجه به انتشار از پپسی. Lizzo بود که یک مهمان ویژه در حال حاضر شروع به انجام. Mark Ronson نیز مهمان ویژه.

خدمات ملی آب و هوا میامی-فلوریدا بود توییتی بود که باران شدید هشدار در منطقه از طریق 3 صبح و بعد از به روز رسانی اخبار از آب و هوایی شدید در 11:20 بعد از ظهر

“رعد و برق را تشدید خواهد کرد و در سراسر مناطق مترو از Miami-Dade County آینده ساعت یا بیشتر. Gusts باد به 70 مایل در ساعت و مختصر جدا, گردباد امکان پذیر خواهد بود. لطفا ماندن آب و هوا آگاه!” آنها نوشت.

میامی نجات آتش نشانی در توییتر نوشت که بخش اورژانس مدیریت نظارت بر زمان و انتظار می رود شرایط در این شهرستان است. آنها انتظار داشتند که به طور بالقوه خطرناک آب و هوا یک شبه با “رعد و برق توفانی بادها به 60 مایل در ساعت, سنگین, بارش, کوچک تگرگ و گردباد جدا امکان پذیر است.”

سبک همچنین در زمان به توییتر به آدرس طرفداران خود را حدود نیمه شب پس از او اجازه روی صحنه بعد از آتش نشانی لغو نشان می دهد.

“به کسانی که از شما در اینجا در میامی به من گفته شد وجود یک طوفان شدید در راه است,” او نوشت. “سازمان آتش نشانی نمی خواهد اجازه دهید ما نشان می دهد تحت هر شرایطی. لطفا ایمن ماندن. من خیلی نا امید و من متاسفم. من عاشق همه شما. H”

با توجه به آینه طرفداران تخلیه در زمینه های گل آلود با آب تا زانو های خود را.

محلی هواشناس براندون Orr توییتی تصویری از شرایط.

شرکت کنندگان در این کنسرت بودند خوشحال نمی شود با این وضعیت. کاربر توییتر @sighnatasha آن را به نام “fyre متحرک 2.0.” یکی دیگر از کاربر @ClaireOrihuela نیز در مقایسه با وضعیت به Fyre جشنواره است. “حداقل مردم در FYRE جشنواره رو ساندویچ.”

و برخی حتی حاضر به ترک با توجه به یکی دیگر از توییت حاوی تصویری از جوئل فرانکو.

دیگران را به توییتر برای شروع یک جنبش: شکایت پپسی.

کاربر @chalakissy ایجاد یک لیست از دلایل که مردم باید سو و آن را در توییتر به اشتراک گذاشته.

“1) پپسی ممنوع شارژر قابل حمل ساخته شده و مردم پرتاب آنها را به طوری در حال حاضر تلفن های مردم در حال مرگ هستند در حالی که آنها در حال تلاش برای پیدا کردن کمک

2) مردم در حال شارژ $300+ برای ubers

3) ubers تنها راه خروج به جزیره مگر اینکه شما می خواهید به راه رفتن در سراسر پل #SUEPEPSI.”

پپسی در توییتر نوشت حدود 1 صبح که تخلیه اجباری بود سراسر همه رویداد ویژه سالن در شهر و عذرخواهی کرد. آنها گفته اند که تمرکز بر تخلیه شرکت کنندگان با خیال راحت.

پس از اعلام تخلیه پپسی در زمان به توییتر باز هم به یکی دیگر از اطلاعیه.

این شرکت گفت: این امر آغاز صدور بازپرداخت به صورت نوارهای و برای سوار شدن به اشتراک گذاری هزینه های متحمل شده در طول تخلیه.

“به تمام شرکت کنندگان در پپسی سیاره صفر قند حزب ما اطلاع Ticketmaster و همه بازپرداخت خواهد شد به صورت خودکار صادر شده به این روش پرداخت استفاده می شود به خرید خود را. ما همچنین پوشش سوار سهم هزینه ها از نشان می دهد. کسانی که در جزئیات در راه هستند” آنها نوشت: در صدای جیر جیر.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به پپسی و به میامی آتش نشانی برای نظر.

خوش آمدید به سوپر باول هفته: چرا میامی میزبان مناسب برای سوپر باول LIV

5 چیز است: به دنبال در این سال را به Super Bowl commercials

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de