از شهر نیویورک به سنت آگوستین تب نمودار نشان می دهد اجتماعی فاصله است ‘شکستن زنجیره ای از coronavirus عفونت

شواهد اولیه نشان می دهد بسته شدن میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر را به نگه داشتن مردم از هم در مکان هایی از جمله شهر نیویورک کاهش پیدا کرده است و بروز تب است که یک شاخص اولیه coronavirus با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از تب و علائم در سراسر ایالات متحده

داده ها از سلامت فن آوری شرکت Kinsa که آیا این تجزیه و تحلیل با استفاده از دماسنج دیجیتال دماسنج نشان می دهد تعداد افراد مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری — آتیپیک تب و علائم — شروع به رها کردن تقریبا بلافاصله پس از اجباری اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده در برخی از مناطق.

این شرکت محبوبیت تب خوانش از بیش از 1 میلیون دماسنج در سراسر آمریکا آن را پیش بینی 2018 گسترش آنفولانزا و سرماخوردگی است که اغلب به اشتباه برای آنفولانزا در زمستان سال گذشته.

“وقتی که شما تعطیل, مدارس و کسب و کار شما شکستن زنجیره ای از عفونت” گفت: مدیر عامل شرکت Kinsa Inder سینگ. “داده ها نشان آن است که کار و خوشه تب ما شاهد در حال درست کردن و کاهش در روز.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

مربوط به آنفولانزا بیماری در کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی برای مثال کاهش یافته است بیش از 60 درصد پس از یک مارس 17 پناهگاه در محل سفارش. در همان زمان, Miami-Dade County سطح شبه آنفولانزا بیماری شده است ، دولت و دولت های محلی در شمال کالیفرنیا گرفت و زودتر و بیشتر اقدام تهاجمی تر در جنوب فلوریدا.

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به ما Coronavirus Watch Facebook ،

تب اغلب اولین نشانه کسی coronavirus است که به سرعت گسترش در بخش های بزرگ به دلیل آن می تواند روز یا حتی چند هفته علائم به نظر می رسد. چند نفر تست شده اند ساخت علائم اولیه ویروس حتی مهم تر برای پیگیری سینگ گفت.

Kinsa داده در دسترس است به صورت عمومی و تجزیه و تحلیل علمی و این شرکت قصد دارد به ارائه آن را به یک مجله پزشکی به زودی.

دکتر جاشوا journal club سابق بالا غذا و داروی رسمی و مریلند کمیسیون بهداشت و درمان به نام Kinsa پژوهش داده ها “نتایج جالب توجه است که حمایت از بهداشت عمومی توصیه می شود و باید به طور مستقل بررسی می شود.”

Kinsa عضو هیئت مدیره بث Seidenberg گفت: این شرکت با صرف سال تلاش برای به دست آوردن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به کار با آنها. او یک شریک سرمایه شرکت کلاینر پرکینز یک سرمایه گذار در Kinsa.

نه غذای تماس: اعمال جراحی الکتیو در ادامه برخی از ما بیمارستان در طی شیوع کروناویروس با وجود تامین ایمنی و نگرانی

“ما شده اند در تلاش برای تعامل با CDC و بردا و ما تا به حال پاسخ مثبت از آنها در مورد کار با هم” گفت: Seidenberg اشاره نیز به سلامت و خدمات انسانی بخش است که با این نسخهها کار در پزشکی آمادگی. “ما فکر می کنم این بسیار مهم است در فدرال و در سطح دولت نشان می دهد که در نقاط داغ هستند.”

CDC کاهش یافته است به نظر چرا این کار نبود با Kinsa اما در بیانیه ای گفت این “قدردانی از تلاش های بسیاری از شرکت های مشغول به کار در سراسر بخش خصوصی برای مقابله با این تهدید جدید است.”

“چه کسی زندگی می کند و کسی که می میرد در بدترین حالت coronavirus سناریو اخلاق راهنمای انتخاب می شود که مراقبت

“ما می دانیم آن را وسعت فدرال و شرکای صنعت برای مبارزه با این ویروس گفت:” CDC.

مرکز مدیکر و مدیکید خدمات روز دوشنبه اعلام کرد این همکاری با CDC برای شناسایی بهتر نقاط داغ برای عفونت و همچنین جلوگیری از عفونت در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

Kinsa نوع از اطلاعات در زمان واقعی بسیار مهم است برای کنترل ویروس مانند است که باعث COVID-19 گفت: دکتر Nirav شاه سابق کمیسیون بهداشت و درمان برای ایالت نیویورک و خارج از مشاور به Kinsa.

“ویروس تکامل” گفت: شاه در حال حاضر یک محقق ارشد در دانشگاه استنفورد تعالی بالینی مرکز تحقیقات. “این قرن 21 عفونت و ما نیاز به استفاده از 21st ابزار برای مبارزه با آنها است.”

Seidenberg به نام CMS استفاده از دولت برداران برای پیدا کردن کسانی که آلوده “یک قرن 19 رویکرد است.”

از کجا سی دی? آژانس مدیر سابق انتقاد ما همه گیر پاسخ

در St. Augustine, Florida شهرستان مدیر جان ریگان فکر می کند او تصمیم درست زمانی که او ممنوع الکل سرویس در رستوران شروع در روز سنت پاتریک. در زمان وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از coronavirus موارد در منطقه خود را.

“وجود من بود خوب Irishman گفت: بیش از حزب,” ریگان گفت.

او همچنین لغو سالانه سه روز سلتیک جشنواره برنامه ریزی قبلی برای آخر هفته همراه با شیر جشنواره غذاهای دریایی و باشگاه روتاری سنگ ریتم و دنده جشنواره است.

کلروکين درمان مالاریا: این کار در برابر coronavirus? عوارض جانبی خطرناک هستند ،

یک نوار محلی مالک گفت که او “برای رفتن ورشکسته” و ریگان بود که به “تفاوت انجام این کار در یک منطقه کوچک است.”

آن را خیلی زود به می گویند که آیا ریگان اقدامات منجر به کاهش در شبه آنفولانزا بیماری آغاز شد که تقریبا بلافاصله در سنت جانز شهرستان است. وجود دارد 14000 نفر در سنت آگوستین و 250.000 در شهرستان است.

اما سینگ و شاه می گویند اطلاعات جامد به اندازه کافی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری مقامات در حال ساخت در مورد اینکه آیا به منظور کسب و کار برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

“سوال این است که ‘آیا این کار کافی است؟'” خواسته سینگ. “من نمی توانم به شما بگویم که, اما من می توانم به شما بگویم که ما در حال مسطح منحنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>