از J. Lo به GM

ساختمان 104 در جنرال موتورز میلفورد Proving Grounds است و نه عادی به جز یک چیز. عمیق در داخل, پشت کابین به صف دفاتر و پایین چندین دالان وجود دارد یک اتاق که هرگز وجود در جنرال موتورز تا سال گذشته است.

آن GM صدا استودیو طراحی و تنهاست مستاجر است Jigar Kapadia شناخته شده به عنوان جی. او 36 ساله کلاسیک آموزش دیده نوازنده در رشته مهندسی. او با ستاره های موسیقی راک و خانواده سلطنتی اجرا می شود و در خون خود را. اما بیشتر در مورد که بعد از آن.

در استودیو Kapadia شیپور خاموشی از چند آکورد برقی صفحه کلید و سوابق آنها. یوگا گورو Kapadia به طور خلاصه می بندد چشم او استنشاق عمیق exhales و گوش به ثبت تن. او در انتظار یک داخلی حساس پاسخ.

“من می خواهم به یک مکث, آزادی هنری و در نظر بگیرید چه چیزی است که در ترجمه از یک ضبط به یک احساس” گفت: Kapadia. “صدا است که بسیار نزدیک به انرژی الهی در درون ما. آن را به طنین انداز با خالق ،

در این مورد Kapadia است خالق است. او GM ارشد عملکرد مهندس و مدیر صدا. جنرال موتورز به وظیفه او با طراحی مجزا برای تلفن های موبایل کادیلاک وسایل نقلیه را منتشر می کنند به یک هشدار جلویی برخورد یک درب نیمه بسته نگهداشته کم فشار تایر به نوبه خود سیگنال یک unfastened کمربند و 15 سایر اطلاعیه ها.

او همچنین ایجاد خارجی عابر پیاده-دوستانه هشدار برای تلفن های موبایل برای جنرال موتورز است در آینده خودروهای برقی که بدون یک موتور احتراق داخلی هستند که سکوت معطل ماندن و یا در حال حرکت.

“صدا بسیار بسیار مهم ستون و کاملا دستکمگرفتهشده” گفت: Kapadia. “اما ما از تحقیقات صدا تداعی احساسات و به همین دلیل صدا می شود و یکی از مهم ترین جنبه های یک ماشین خرید.”

مالیات 2020: من چه خواهد بازپرداخت مالیات خواهد بود ؟

بازار سهام اصلاحات: چقدر بد می کنید و چه مدت می تواند آنها گذشته است ؟

صدای احساس

آن را عادلانه می گویند که هیچ ماشین از چرم گاومیش می خواهم برای شروع یک ماشین عضلانی و شنیدن طنین رعدآسای از موتور V8. که full-throttle سر و صدا است بر روی چهار چرخ و به فروش می رساند.

به همین دلیل بسیاری از خودروسازان باید با وسیله نقلیه صدا برای چند دهه. حدود 20 سال پیش استون مارتین شروع به ریز لحن اگزوز برای تلفن های موبایل گفت: کارل Brauer اجرایی ناشر Kelley Blue Book در ارواین کالیفرنیا.

شرکت موتور فورد. تولید خاص اگزوز تن برای سال 2001 Mustang Bullitt Brauer گفت. فورد می خواست ماشین را به صدا مانند یک گلوله و یادآوری راننده از فیلم ساخته شده است که آن معروف است. بنابراین مهندسان فورد به آن بالا سخت تن به تن تن اگزوز گفت: Brauer.

اما اگزوز تن بود به حدی که مهندسین می تواند دستکاری خودرو, صدا, تا به حال, گفت Brauer. موتورهای خودرو به طور فزاینده ای مبهم با هیبرید و شروع/توقف فن آوری است. همچنین بیشتر فناوری در خودروها به رانندگان هشدار به خطرات. این بدان معنی است که برای تلفن های موبایل است که از خودروهای منتقل شده از احتراق داخلی به مصنوعی پیشرفته مهندسی برای تلفن های موبایل توسط انسان, او گفت:.

“اگر من در ماشین من و من فکر نمی کنم در مورد صدا که احتمالا به دلیل یک دسته از مهندسین صدا هم فکر می کنم زیادی در مورد صدا و ساخته شده مطمئن شوید که آن را نمی کند مرا آزار” گفت: Brauer. “و اگر یک راننده است که شنیدن صدای آن در حال حاضر به چیزی است که باعث افزایش تجربه.”

مهندس شناخته شده به عنوان شاهزاده

Kapadia سفر به GM sound lab آغاز شده در بمبئی هند که در آن او متولد و بزرگ شده. پدر و مادر خود آمد و از خانواده سلطنتی بخشی از قبیله راجپوت در اصل از شهر گجرات در شمال بمبئی در هند, west coast, او گفت:.

جد بزرگ او بود و شاه تا زمان اشغال بریتانیا در اواسط 1800s محروم و او را از این عنوان است. Kapadia می گوید مردم در زادگاه خود هنوز هم در نظر او یک شاهزاده که او بازدیدکننده داشته است.

“این شرم آور” Kapadia گفت. “من فقط یک مهندس در جنرال موتورز.”

مجذوب شفا در سن جوان Kapadia صرف هر تابستان در طول دوران نوجوانی خود را در کوه های هیمالیا مطالعه یوگا و Marma درمانی است که شبیه به طب سوزنی است. او نیز آموخته است که چگونه صدا بر سلامت.

“هر گونه مسائل را با تیروئید و یا مسائل را با گلو وجود دارد یک فرکانس مرتبط با آن و اگر شما را به بازی این فرکانس برای چند روز آن را کمک به تسکین علائم” Kapadia گفت.

در 18 Kapadia اختراع نرم افزار برای Ektara یک برنامه است که ویژگی های یک رشته ساز در یک فرکانس خاص استفاده می شود برای از بین بردن گلو و قلب و یا کیسه صفرا مسائل Kapadia گفت. او همچنان به صدا درمانی برای افراد مبتلا به بی خوابی افسردگی و اضطراب با کسب و کار خود را Sparsh شفا در بینگهام مزارع میشیگان.

راک استار کار

در جستجوی خودکفایی Kapadia چپ هند در نیویورک در سن 22. او ثبت نام در دانشگاه نیویورک و مدرک کارشناسی ارشد در صنعت موسیقی در کارشناسی در رشته الکترونیک و مخابرات مهندسی از Swami Vivekananda موسسه فناوری در بمبئی.

در NYU, Kapadia مالش شانه در نشان می دهد کسب و کار. نزدیک یک همکلاسی بود Stefani Germanotta بهتر شناخته شده در حال حاضر به عنوان بانوی دل شکسته. وی همچنین راه اندازی تجهیزات صدا و سپس برای شهردار نیویورک و در حال حاضر دموکرات ریاست جمهوری مدعی مایک بلومبرگ.

“ما می crack, جوک” گفت: Kapadia. “او یک پسر است.”

Kapadia آموخته تدارکات کار استودیو در نیویورک. او همچنین انجام به عنوان یک خواننده و نوازنده بود و قادر به ادغام خود مهارت های موسیقی و صدا استودیو فراست به کار برای چنین هنرمندان به عنوان Alicia Keys, Busta Rhymes, بیانسه, جنیفر لوپز و شکیرا به نام چند هر دو در استودیو و اجرای زنده.

اما در سال 2014 با او ازدواج یک زن از آن آربور و آنها فرار بزرگ اپل برای بلومفیلد هیلز. به زودی او زیاد استارباکس در سراسر از جنرال موتورز است وارن مرکز فنی که در آن او می خواهم نشستن و تامل اینکه آیا او می تواند کار را برای شرکت ماشین.

راست مغز و چپ مغز

در سال 2016 Kapadia کردم که شانس.

جنرال موتورز استخدام او را به کار در خودرو بلندگو و آمپلی فایر. اما رئیس خود را دیدم پتانسیل بیشتر از Kapadia و به زودی او ایجاد ماشین برای تلفن های موبایل.

وسایل نقلیه شامل Kapadia 20 برای تلفن های موبایل جدید برای کادیلاک شامل 2020 CT4 و CT5 Suv ها و 2021 کادیلاک Escalade full-size SUV. همه از کادیلاک جدید خودرو rollouts در ماه های آینده خواهد شد برای تلفن های موبایل از “کتابخانه” Kapadia طراحی شده او گفت:.

روند ایجاد و انتخاب فقط یک صدا به سیگنال چیزی در یک ماشین طول می کشد حدود یک سال Kapadia گفت. این کار نیز او را ملزم به استفاده از هر دو مهارت های مهندسی و هنری خود را با حواس درست و راست مغز و چپ مغز تلاش او گفت:.

اول Kapadia به درک طراحی و مهندسی خودرو. در اینجا Kapadia اغلب با این نسخهها کار در جنرال موتورز فناوری مرکز در وارن با دیگر مهندسین به درک-خودرو سخت افزار توانایی.

به عنوان GM برند لوکس کادیلاک بلندگوهای 100 – 10000 هرتز پهنای باند او گفت: دادن Kapadia گسترده طیف فرکانس برای ایجاد صدا. متوسط کیفیت بلندگو باید 500 به 5000-هرتز پهنای باند, او گفت:. مزیت داشتن یک فرکانس های پایین تر در دسترس او گفت: “آیا این می تواند به ارائه دقیق تر و آرامش بخش برای تلفن های موبایل.

“هیپ-هاپ آهنگ فرکانس های پایین تر به دلیل آن را بیشتر باس” Kapadia گفت. “خیلی بزرگتر بلندگو می توانید این نوع از صدا و فرکانس های پایین تر را به شما می دهد احساس بهتری لوکس.”

الهی زمان

بعد Kapadia تساوی در موسیقی او و شفا در پس زمینه به انتخاب تن است که طنین انداز با او به هشدار بدون مزاحم مصرف کننده. کار خواستار اوایل شیفت.

“من برای تلفن های موبایل را بین 4 و 6 در صبح است. که من انرژی, تقویت کننده, تماس با ما آن را الهی زمان از روز” گفت: Kapadia. توسط “ما” او با اشاره به 93 سال گورو A. Parthasarathy که تدریس فلسفه در هند. “همه ما از خواب بیدار در 4 صبح و دنبال معنوی ما مطالعه است. بین 4 و 6 عقل موجود است به کار در یک متمرکز مد.”

و هنگامی که او ایجاد می کند صدای او فکر می کند در مورد آنچه که یک مشتری می خواهم برای شنیدن.

“ما می خواهیم به افتراق کادیلاک. چگونه می توانید این صدا کمک به سلامتی مشتریان ؟ ” گفت: Kapadia. “صدا چیزی جز اطلاعات و ما می خواهیم آن را لذت بخش و اگر آن را می تواند کمک به مشتری سلامتی حتی بهتر است.”

یک بار Kapadia چند برای تلفن های موبایل او را دوست دارد و ارائه آنها را به “صدا داوران” متشکل از 10 به 50 گرم رهبران. آنها باد افشان آن را به چند برای تلفن های موبایل. سپس مشتری درمانگاه انتخاب نهایی.

صدا مجلسی

اما حتی پس از آن را انجام نداده است.

Kapadia سر از استودیو خود را بیشتر از طریق راهروهای طولانی در داخل ساختمان 104 به یک اتاق تقریبا به اندازه یک زمین فوتبال است. آن را به نام یک anechoic chamber — anechoic به معنی عدم انعکاس.

عظیم اتاق طراحی شده است برای جذب هر گونه بازتاب صدا. پوشش دیوار در حدود 50 میکروفن برای ضبط هر گونه صدا حتی یک سوزن انداختن. در واقع گوش انسان pulsates با خفیف فشار فقط از ورود به اتاق.

جنرال موتورز حدود 10 دیگر anechoic اتاق های سراسر آن دانشگاه است اما این یکی از بزرگترین. Kapadia صرف چند دقیقه فشار سنگین و درشت خالی درهای بسته در اتاق.

سپس او صعود به یک 2021 نردبان برای تست صدای خود را خلق مانند صندلی-کمربند شاخص و یا به نوبه خود سیگنال. او خوشحال است.

“شما آن را بشنود ؟ آن را لطیف و ظریف است. صدا نیاز به انتقال اطلاعات باشد اما ظریف” Kapadia گفت.

اگر آن را یک نمونه و صدا بود و نه بسیار ظریف و زیبا به اندازه کافی Kapadia خواهد این رکورد در اتاق و سپس راه رفتن به پایین سالن به GM Sound Design Studio برای ویرایش آن را به کمال قبل از تولید نهایی.

فلسفه کار

در این روز Kapadia کار کامل است. او هل مجلسی عظیم درب باز و پیاده روی بازگشت به استودیو.

به عنوان بخشی از خود را ادغام روند کار Kapadia نگه می دارد یک کتاب نقل قول های الهام بخش گردآوری شده توسط گورو خود را در هند در دست است. او همچنین نگه می دارد در ذهن کلام دیگر تجارت, GM مدیر عامل مری بارا و جنرال موتورز جمهور Mark Reuss است که مشتری تمرکز است.

سپس او می کند آنچه که او همیشه می کند او ازدواج دو ایده است.

“من فلسفه به ما می آموزد که چگونه به عمل در جهان و نه حقوق نه برای تعطیلات (persian) اما چگونه می تواند شما را در یک راه خوب برای این جهان زیبا” گفت: Kapadia. “من انتخاب موسیقی و مهندسی و سلامتی. این چیزی است که من انجام دهد.”

تماس با جیمی L. LaReau: 313-222-2149 یا jlareau@freepress.com. او در توییتر دنبال کنید @jlareauan. جزئیات بیشتر در جنرال موتورز و ثبت نام برای خبرنامه خودرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر