از ‘بزرگ’ به ‘blindsided’: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تغییر coronavirus پیام در میان ترس و سردرگمی در کاخ سفید

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود قبل از اینکه هزاران نفر از تشویق هواداران در آیووا در ماه ژانویه روز پیش از آن دولت ریاست جمهوری قفقاز و زبان آمده یک کلمه او تا به حال هرگز قبل از صحبت کردن با صدای بلند در یکی از تظاهرات: coronavirus.

“امیدوارم همه چیز عالی” رئیس جمهور اشاره کرد و چین را “تا حدودی از مشکل” قبل از تکرار خودداری کنند: “آن را تمام می شود.”

کمتر از شش هفته بعد با بیش از 3000 نفر کشته در چین و گسترش ویروس در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک تریبون در کاخ سفید و گفت: این بیماری همه گیر بود “blindsided جهان” که چالش بود “نه کشور ما گسل” و “بسیار چشمگیر” محرک مورد نیاز بود به stanch سقوط بازار.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان کوتاهی در این هفته بودند که آخرین گام در پیشرفت پیام بر روی این ویروس است که از تغییر برخی از آنچه به عنوان بیش از حد خوش بینانه به یک ضمنی به رسمیت شناختن موانع ویروس به شمار خود را برای ریاست جمهوری است. وجود دارد هیچ صحبت از ویروس بودن “موجود” به عنوان برخی از مقامات ارشد اظهار داشت روز زودتر و رئیس جمهور اذعان کرد “بدون توجه به جایی که شما بروید” ویروس “در ذهن مردم است.”

تهمت بود حتی بیشتر مقهور سه شنبه به ملاقات او با مراقبت های بهداشتی مدیران و سفر به کاپیتول هیل به لابی برای یک طرح برای کمک به کروز و هواپیمایی صنایع.

“این غیر منتظره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاپیتول هیل. “همه باید هوشیار و مراقب باشید.”

رنگها تغییر می آید نه تنها به عنوان بازارهای reeled از عدم قطعیت ناشی از ویروس بلکه به عنوان کاخ سفید قرار داده شده است در دفاع بیش از رئيس جمهور در سخنان. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات را مغایر با مقامات بهداشت عمومی به عنوان او به دنبال اطمینان عصبی آمریکایی ها شده اند که آزادسازی سهام و پاکسازی قفسه های ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت.

‘اعتبار’ ارتباط برقرار

مغلوب ساختن پیشی جستن درو قابل توجهی آتش در ماه گذشته نشان می دهد در یک تجمع که این ویروس در امر مراقبت از خود را به عنوان بهار با نزدیک شدن. کاخ سفید و مشاوران و بعد گفت که تهمت شنیده بود که چیز عالی در تماس با رئیس جمهور چین و از چین به عنوان موارد spiraled.

“به نظر می رسد مانند آوریل,” او گفت: هواداران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اولیه در نیوهمپشایر. “شما می دانید که در نظریه هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود; امیدوارم که درست اما ما در حال انجام بزرگ در کشور ما است.”

صحبت کردن در جمع از رهبران آمریکایی در اواخر ماه فوریه در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد این ویروس قرار بود “به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه است.”

مقامات بهداشتی مانند Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی باید گفت که آن را “نه بی دلیل” به فکر می کنم در درجه حرارت های بالاتر می تواند کمک کند اما او و دیگران هشدار داده اند در برابر این ایده که coronavirus را ناپدید می شوند. مغلوب ساختن پیشی جستن نکرده ادعای دوباره برای بیش از یک هفته است.

این فقط یکی از نمونه هایی از نقاط صحبت کردن رئیس جمهور تا به حال به jettison.

کارشناسان بهداشت عمومی اذعان رئیس جمهور باید از روی حیله و تزویر کار طرح ریزی یک حس آرام در حالی که ارائه یک ارزیابی صادقانه. که تعادل ممکن است در تقابل با سبک های ارتباطی از یک رئیس جمهور که ادویه شعارهای آتشین و مبارزه با مخالفان سیاسی خود را. سوال این است که آیا برخی از رئيس جمهور در اوایل اشتباه آن را سخت تر برای او را به رفتن به جلو.

پس از وقوع اولین ظهور تهمت بارها misstated مقدار زمان مورد نیاز برای توسعه یک واکسن علنا پیشنهاد واکسن آنفولانزا ممکن است کمک به مبارزه با کروناویروس و عنوان خطرات ناشی از عفونت. مقامات بهداشت عمومی اختلاف بیشتر از این اظهارات و قرار داده شده اند سنگین هشدارهای دیگران.

جاشوا journal club سابق وزیر مریلند در بخش بهداشت و درمان و مدیر سابق معاون کمیسر در غذا و داروی آمریکا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما گفت که اگر مردم از دست می دهد اعتماد به نفس در دولت پیام آن می تواند عواقب مرگبار. کارشناسان پزشکی نیاز به بازی در یک نقش برجسته در شکل دادن به کاخ سفید پیام او گفت: به طوری که دولت می تواند به روز رسانی های عمومی بدون از دست دادن اعتبار.

“این واقعا مهم است که ارتباط برقرار معتبر هستند بنابراین زمانی که این تغییرات اتفاق می افتد مردم آنها را باور گفت:” journal club, که در حال حاضر معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در دانشگاه جانز هاپکینز. “خطر متناقض پیام این است که مردم را متوقف باور آنچه که آنها در حال شنیدن و این بدان معناست که آنها ممکن است انجام کارهایی است که قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر است.”

رئیس جمهور misstatements در بالا آمده است از دیگر مشکلات عمده قطعی اولیه coronavirus آزمون های ساخته شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, یک تست رژیم بود که شدت کمتر به سرعت از در دیگر کشورها و اختلاف در داخل کاخ سفید و ترس از عموم تناقض رئیس جمهور.

“آنها در حال تلاش برای مدیریت بازار سهام است. آنها در حال تلاش برای مدیریت این ویروس” ادعا تشکر. روبن Gallego, D-Ariz. “این بسیار خطرناک است.”

نا امیدی در داخل کاخ سفید

نگرانی بیش از رئيس جمهور در پاسخ نبوده است محدود به دموکرات ها و یا خارج از کارشناسان. برخی از آن آمده است از درون یک دولت است که حتی رئیس جمهور اغلب اذعان به طور کامل در همان صفحه. مغلوب ساختن پیشی جستن است آشکارا برافراشته در برابر دستیاران وی به عنوان بی وفا شد و در وسط کارکنان پاکسازی زمانی که ویروس رسید.

شده اند وجود دارد ناکامی در این دولت بیش از این در پاسخ به این ویروس دو دولت رسمی صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد اصطکاک داخلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. که تنش تا حد زیادی متمرکز بر رئیس جمهور لحن و کلامی سبک به جای هر یک مراحل خاص که گرفته شده است یا نه گرفته شده است.

رئیس جمهور است و گاهی اوقات احساس می شود که مقامات بهداشت عمومی شده اند بیش از حد جنجال آفرینی در اظهارات خود از جمله زمانی که فدرال رسمی بهداشت هشدار داد آمریکایی ها در ماه گذشته به آماده شدن برای “شدید” اختلال در ایالات متحده آمریکا و آن دسته از مقامات گفت. اما به عنوان بازارهای حفره حفره عمومی رویدادهایی مانند South By Southwest جشنواره لغو شد و این ویروس گسترش آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که کسانی که پیش بینی های دقیق بودند.

مقامات در داخل و یا نزدیک به کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است در واکنش به حوادث و تغییر پیام خود را به خاطر او انتخاب کرده است. او هیچ کنترل بیش از این ویروس به عنوان آن را تهدید آمریکا, حامیان اشاره کرد و باید از بیرون آمدن اعتماد به نفس است که ملت را از طریق آن دریافت کنید. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت های اولیه در مورد مهار مثلا او ابراز خوش بینی است که این امر می تواند شامل مقامات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مکرر از حضور در جلسه کاخ سفید اتاق ظاهر می شود قبل از گزارشگران سه بار در روز های اخیر. معاون رئیس جمهور مایک پنس که عنوان دولت پاسخ گرفته, سوال در مورد ویروس تقریبا روزانه است.

و تهمت مشاوران اشاره کرد تاثیر در ایالات متحده باقی می ماند نسبتا پایین در مقایسه با کشورهای دیگر. شده اند وجود دارد نزدیک به 800 مورد در ایالات متحده آمریکا و 27 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در مقایسه با حدود 1,300 موارد در آلمان 1,600 در فرانسه و 373 در بریتانیا است. تعداد کسانی که رنگ پریده در مقایسه با حدود 7,500 گزارش در کره جنوبی و بیش از 80,000 در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا رد این ایده از یک محرک گفتن خبرنگاران در هفته گذشته فدرال رزرو “باید که چون کشورهای دیگر در حال انجام آن است.” اما روز بعد رئیس جمهور شد و تعهد برای کمک به صنایع سخت ترین ضربه را به عنوان به خوبی به عنوان کارگران ساعتی که چشم انداز نشان دادن به کار بیمار و یا به طور بالقوه از دست دادن شغل خود.

مشاوران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر ذهن خود را به عنوان مصرف کنندگان و کسب و کار مردم را نشانه افزایش زنگ و به عنوان قیمت سهام کاهش یافت.

“رئیس جمهور و تیم او بوده است شفاف با مردم آمریکا نیز در حالی که انجام همه آنها می توانند برای جلوگیری از وحشت گفت:” بوریس Epshteyn سابق دستیار ویژه برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حال حاضر کمک به او 2020 مبارزات انتخاباتی.

او گفت: رئيس جمهور “شده است قاطع و مستقیم در مبارزه با کروناویروس از مصرف اولیه اقدام به محدود کردن سفر از چین به فشار دادن دارو شرکت ها و سازمان های دولتی به حرکت سریع تر از همیشه به شناسایی راه حل است.”

چین محدودیت های مسافرتی

کاخ سفید و مشاوران و گفت: آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با توجه به اعتبار کافی برای اقدامات اولیه – به خصوص در محدودیت های پرواز از چین – که نگه داشته coronavirus تعداد نسبتا کم در ایالات متحده است. این یک تصمیم گیری است که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را تبلیغ تقریبا هر بار که آنها صحبت می کنند در مورد ویروس.

“من بسته به مرزهای چین است. و به همین دلیل ما تعداد بسیار کمی از مردم است که ما باید واقعا نگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در هفته گذشته.

پیتر بروکس یک امنیت ملی متخصص با محافظه کار میراث بنیاد گفت: این محدودیت بودند “کار درست را انجام دهید” و کمک کند این ویروس در ایالات متحده آمریکا

“آنها در حال انجام به خوبی در یک وضعیت بسیار دشوار” بروکس گفت. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ بوده است “واقعا قوی” تا کنون با وجود چالش های متعدد – از جمله چین اولیه سرکوب ویروس ” ظهور در هوبئی استان است.

اما جرمی Konyndyk جهانی شیوع آمادگی کارشناس مرکز توسعه جهانی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که بحران بیشتر در مورد خود و محدود کردن سفر از چین نقاب دولت را عدم آمادگی برای اجتناب ناپذیر است.

“رئیس جمهور پیشگیرانه اعلام کرد که هر آنچه که او انجام شده است یک موفقیت است” Konyndyk گفت: در یک Q&A با بورسی در هفته گذشته. “که باعث می شود آن را فوق العاده دشوار است برای افراد مشغول به کار در پاسخ به آن چیزی جز سقوط در خط با این مشخصات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم بود که نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در اواخر فوریه که در جامعه گسترش اجتناب ناپذیر بود در ایالات متحده با توجه به دو مقامات دولت صحبت کرد که به ایالات متحده آمریکا امروز در مورد کاخ سفید, پاسخ.

رسانههای محافظه کار به رهبری نشان می دهد بحث میزبان راش Limbaugh pounced در r. schultze،, سوال, انگیزه های او برای ارائه ارزیابی. اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney گفت: رسانه ها شد overplaying شیوع به “پایین آوردن رئیس جمهور” و به مردم توصیه می شود برای خاموش کردن تلویزیون خود را.

روز پس از r. schultze ، پیش بینی CDC مقامات تایید موارد coronavirus در بیمارانی که تا به حال نه سفر به کشورهایی که این ویروس تاسیس شد.

“این پیام است که کاخ سفید در حال ارسال است که آنها نمی خواهند کسی که می گوید رئیس جمهور و یا عمومی چیزی است که رئیس جمهور نمی خواهید به شنیدن” گفت: Rep. تام امریکا D-N. J. که مشغول به کار در وزارت امور خارجه تحت اوباما.

که ایجاد یک معضل برای دولت و مقامات بهداشت عمومی که به طور معمول “احساس انتظار و قدرت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات واقعی با” نگه داشته گفت. “این تبدیل به یک مشکل فوری در بهداشت عمومی اورژانس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>