فرندزوود بالا FFA دانشجو بازگو سختی های خاص ارشد سال

منتشر شده

مجازی ضیافت که افتخار Gracie Kempken و نه همکار آینده کشاورزان آمریکا رهبران از سراسر تگزاس بود آخرین پیچ و تاب و در فرندزوود دانش آموز دبیرستان تجربه در کلاس از سال 2020 است.

مه 14 رویداد “در واقع معلوم شد بهتر” از برنامه ریزی که برای برگزاری این ضیافت در آستین گفت: 18 سال دختر کریگ و کیمبرلی Kempken. “هر یک از ما بود و اجازه تنها یک مهمان بنابراین این راه من بود قادر به دعوت بیشتر مردم از جمله پدربزرگ و مادربزرگ من” Gracie Kempkem گفت: از فرانسیس ویلیامز و ریک و ایوان Kempken همه فرندزوود.

در مارس 11, Gracie Kempken در هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان با شش دیگر FFA عضو از FHS زمانی که برای اولین بار کفش کاهش یافته است در آنچه که به شدت تاثیر ارشد خود را در سال است.

“ما در خط برای بارگذاری در حیوانات ما زمانی که آنها اعلام کرد بین 11 صبح و ظهر” که بازار مال فروشان تعطیل شد, او گفت:.

‘برخی از مردم گریه’

اگر چه “نوع حیرت زده کرد” Kempken اول فکر کردم که او Brangus heifer, دیکسی دین, نیاز به آب است.

“همه با عجله به مراقبت از حیوانات خود را. برخی از مردم گریه و دلخراش بود برای دیدن. ما تا به حال شده است وجود دارد برای هشت ساعت انتظار برای بارگذاری در, اما من می دانستم که افرادی که هشت ساعت برای رسیدن به هوستون و در حال حاضر آنها نیاز به درایو را تا هشت ساعت بدون خواب است.”

این کاری بود که میله میله به اجرا از طریق مارس 22.

“من از دست رفته غذا بیشتر” گفت: Kempken. “وجود دارد یک نقطه به نام بهشت برگر درست در مقابل کارناوال بود که من به دنبال به جلو به.”

Kempken برنامه ریزی شده برای نشان دادن Dixie در حوادث در Austin و شهرستان گالوستون اما به جای Dixie بازگردانده شد به 10 هکتار در آلوین.

“مسکن من حیوانات در آلوین بزرگ است,” او گفت:. “هکتار خانواده من اجاره بسیار نزدیک به ما دامپزشک دفتر (سواحل خلیج فارس بزرگ کلینیک حیوانات) و به ما می دهد دسترسی خوبی به آنچه ما نیاز داریم.”

Kempken همچنین برنامه ریزی برای بازگشت از FISD از بهار به هیجان انگیز شمارش معکوس برای فارغ التحصیلی اما مدارس نمی بازگشایی شده است.

به جای Kempken تبدیل به یک پرستار بچه برای کودکان از نزدیکی زن و شوهر است.

“این آغاز با من گرفتن بچه ها به مدرسه,” او گفت: اما زمانی که این کودکان را از پدر و مادر شروع به کار از خانه “آنها چوب به رایانه های خود را; بنابراین من با کمک بچه ها از 10:30 صبح تا 4 بعد از ظهر”

در شب قبل از مجازی ضیافت Kempken به پایان رسید آخرین واگذاری مدرسه یک پروژه ریاضی.

“من ایستاده بود تا از میز آشپزخانه و گفت:” من حدس می زنم من انجام می شود با مدرسه است.'”

وقت با کیفیت با خانواده

یک پوشش نقره ای در قرنطینه جنبه همه گیر Kempken گفته است که او را به صرف وقت با کیفیت با خانواده اش.

“در حال حاضر, من لذت بردن از با پدر و مادر من و سگ من; من خدا را شکر که گفت:” Kempken که در حال آماده سازی برای ورود به دانشگاه بعد از سقوط و دو ماژور در کشاورزی و ارتباطات و تجارت محصولات کشاورزی.

“این در Stillwater, Oklahoma, بنابراین من خواهد بود در حال حرکت هشت ساعت به دور است.”

Kempken امید را بیشتر خاطرات با FHS همکلاسی قبل از او برگ برای کالج.

در قرنطینه او گفت: “آنچه من گم شده ترین است که با دوستان من است. من هم از دست ندهید کنسرت. شهرستان نمایشگاه کنسرت آنهایی که من واقعا دوست دارم” او گفت:.

همین Maines یک نویسنده مستقل است که می توان در تماس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>