فرندزوود پیشاهنگی دختران به راحتی و با تشکر از آتش نشانان در برخورد با همه گیر

منتشر شده

زمانی که جوامع ما در یک بحران می شوند معمولا اولین پاسخ دهندگان که فشار از کار و حداقل از قدردانی.

بنابراین برخی از فرندزوود دختر پیشاهنگی آن را بر خود گرفت به می گویند با تشکر از شما برای خود محلی آتش نشانان و پلیس.

در چهارشنبه فرندزوود Girl Scout Troop #143158 اهدا کوکی ها به اولین پاسخ دهندگان به تشکر از آنها را برای خدمات خود را در طول این بار تلاش. با توجه به Facebook پست توسط شهر فرن پیشاهنگی تمرین های اجتماعی فاصله و نگه داشته و دست خود را در جیب خود.

اقامت مثبت: در اینجا 23 قطعه از اخبار خوب در مورد COVID-19

پس خود را سالانه کوکی فروش متوقف شد توسط coronavirus همه گیر پیشاهنگی تصمیم به آماده سازی بسته های مراقبتی با این رفتار به صورت محلی اولین پاسخ دهندگان با توجه به گزارش ABC13.

“آنها مقدار زیادی از کار را به جهان را به مکانی بهتر” یکی از دختران گفت: در گزارش.

HoustonChronicle.com: هوستون رم رسومات ساخت ضد عفونی کننده دست از آن محصولات جانبی. و بله, شما می توانید آن را خرید.

پلیس و آتش نشانان گفت: آنها سپاسگزار از حمایت. “در این میان از همه چیز است که رفتن در این هوا قطره قلب خود گفت:” یک افسر.

نیروهای نظامی است برنامه ای برای توزیع. این مجموعه یک Venmo حساب کاربری @GSSJCTroop143158 برای کمک های مالی پس از آن می تواند به آماده سازی بسته های بیشتر اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>