دوستانه نقطه دیگران فرماندار ، ابوت به تعریف دوباره ‘رستوران’ میان coronavirus به طوری که آنها می توانید باز

سن آنتونیو کسب و کار در حال پیوستن به یک ایالت ابتکار هل دادن تگزاس رهبران به روشن شدن تعریف “رستوران” در COVID-19-مربوط به احکام به طوری که آنها می تواند بازگشایی زمانی که آنها احساس امن برای انجام این کار.

تگزاس انجمن رستوران آنلاین ایجاد کرده نامه را برای ساکنان به ارسال به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و قانونگذاران درخواست تجدید نظر از تفاوت بین کافه ها و رستوران ها. دوستانه نقطه و لوسی کوپر تگزاس یخ خانه هستند و هر دو در هیئت مدیره.

COVID-19: Texas virus بستری شدن در بیمارستان افزایش می دهد 33 درصد در یک هفته

“این یک راه معقول اجازه می دهد تا گزینه عملیات ایمن ذخیره ده ها هزار نفر از شغل و کمک به کسب و کار برای زنده ماندن” دوستانه نقطه مالک جودی بیلی نیومن گفت.

دوستانه نقطه را حساب توییتر با اشاره به چهارم جولای پرواز Chanclas بازی در نلسون ولف شهرداری ورزشگاه. این رویداد ورزشی مجاز است تحت رژیم صهیونیستی است. ابوت و ورزشگاه اجرا اجتماعی فاصله با ترک صندلی و ردیف باز بین احزاب در میان سایر پروتکل های ایمنی. دوستانه نقطه که در عمل از یک سری از فضای باز ساختمان در با southtown پرسید که چرا نمی تواند آن را فراهم همان گزینه است.

“بنابراین دوستان می توانید بنشینید این هم نزدیک @Judge_wolff ورزشگاه & نوشیدن یک آبجو ؟ اما آنها نمی تواند نشستن در #friendlydistance صندلی در حیاط ما” حساب توییتی با اشاره به عکس به اشتراک گذاشته شده توسط تیم بیس بال.

نیومن شده است صوتی در مورد این موضوع پس از سفارش به اثر رفت. او گفت: آن را در مورد توقف گسترش به همه کسب و کار می تواند با خیال راحت.

سن آنتونیو رو به افزایش COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان. روز یکشنبه در این شهرستان ثبت شده و هشت جدید, مرگ و میر, یک رکورد برای یک روز آوردن تلفات به 130 محلی.

نیومن را حساب توییتر شخصی دوستانه نقطه و لوسی کوپر درخواست طرفداران برای ارسال نامه به کمک “مواد غذایی متمرکز بر” موسسات.

بازگشت به مدرسه: چه خواهد کالج شبیه به تگزاس دانش آموزان در پاییز ؟

“در حال حاضر در فرمان اجرایی ندارد. GA-28 رستوران ها تعریف شده به عنوان کسب و کار است که کمتر از 51 درصد از ناخالص حاصل از فروش مشروبات الکلی و دیگر کسب و کار با یک TABC اجازه درمان می شوند مانند یک نوار و مورد نیاز به صورت خدمات در محل” در این نامه می خواند. “این تمایز باعث شده است که بسیاری از کسب و کار است که با خیال راحت به عنوان عامل رستوران به اتاق ناهارخوری خود را به طور کامل قرار دادن هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک و مشاغل در قبر خطر است.”

این TRA پیشنهاد که “رستوران ها” بود تعریف برای کسب و کار شامل جلسه معیارهای زیر:

  1. دائم آشپزخانه در محل با یک هود اگزوز و آتش سرکوب سیستم.
  2. یک آشپزخانه است که در عملیاتی در طول تمام ساعت است که کسب و کار باز است با چند entrees در دسترس برای مصرف در محل.
  3. تنها در خدمت مشتریان که در حال نشسته مطابق با اجتماعی فاصله پروتکل برای رستوران ها.

در زیر پیشنهاد دوستانه نقطه ای که اعلام شده است یک بار توسط TABC را واجد شرایط به عنوان یک رستوران.

دوستانه نقطه بسته ژوئیه 1 در نیمه شب. نیومن گفت: هدف از کسب و کار مانند او نیست به تقاضای بازگشایی اما باید این گزینه به کار “هنگامی که ما احساس راحت و امن برای انجام این کار است.”

Madalyn Mendoza را پوشش می دهد اخبار و puro فرهنگ پاپ برای MySA.com | [email protected] | @maddyskye

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>