مباحث و تخفیف برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی

به روز شده

اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از کارگران ضروری کمک به جوامع ایمن ماندن و سالم است. کسب و کار در سراسر شهر در حال انجام بخشی خود را در ارائه انواع مباحث و تخفیف برای آنها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

استارباکس به تازگی اعلام کرد که آن را به ارائه رایگان قهوه برای کسانی که مشغول به کار در بیمارستان در میان سایر متخصصان پزشکی.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: موقت مراکز مراقبت از اتاق های هتل ها و قرنطينه: هوستون آماده سازی خود برای مرحله بعد از همه گیر

Krispy Kreme اعلام کرد در چهارشنبه مارس 25, که این شرکت را به دور هزاران نفر از لعاب پیراشکی به جامعه بهداشت و درمان هر دوشنبه شروع مارس 30 که اتفاق می افتد به ملی, پزشکان روز.

Sweetgreen سریع-بازی گاه به گاه زنجیره ای اعلام کرد ارائه رایگان مواد غذایی برای پرسنل پزشکی و بیمارستان کارگران در Instagram. “در بحبوحه بحران کنونی ما اختصاص ما پایگاه عملیات و تیم ها برای حمایت از کسانی که در خط مقدم با تحویل رایگان, تازه, sg سالاد + کاسه به بیمارستان در شهرهای ما خدمت می کنند.”

Airbnb اعلام کرد یک پیشنهاد از مسکن رایگان. “امروز Airbnb اعلام جدید ابتکار جهانی برای کمک به اتصال کسانی که پاسخ به COVID-19 همه گیر با امن و مناسب مکان برای اقامت در حالی که آنها انجام خود کار مهم است. هدف این شرکت این است که برای کمک به خانه 100,000 بهداشت حرفه ای, امداد و کارگران و اولین پاسخ دهندگان در سراسر جهان است.”

دیدن سایر مباحث و تخفیف برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در عکس بالا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>