رایگان جشنواره سگ های مواد غذایی کامیون فروشندگان و هنرمندان آینده به بازار مربع پارک

هوستون-منطقه دوستداران سگ باید علامت گذاری تقویم خود را برای مارس 11 هنگامی که یک سگ رایگان جشنواره شامل کامیون های مواد غذایی, فروشندگان و هنرمندان, طول می کشد بیش از بازار میدان پارک در مرکز شهر.

برنامه ای برای دیدن سگ از همه نژاد سنین و cuteness در 10 سالانه “توله سگ برای صبحانه” رویداد. فضای جشنواره به ارمغان می آورد بیش از 60 فروشندگان و هنرمندان ارائه همه چیز را سگ-محور به هوستون صاحبان و نوزادان خود را با توجه به آزادی.

در هوستون CHRONICLE.COM: یک جشنواره جدید کسی که خود را به عنوان “دیزنی لند برای سگ’ در حال آمدن است به هوستون

گذشته از شایان ستایش سگ شرکت کنندگان می توانید انتظار برای دیدن “جهان بزرگترین سگ پینیاتا” و می تواند در دیگر سگ دوستانه فعالیت ها از جمله سگ های مسابقه صحنه و لباس و سگ مسابقه. یک از 2500 فوت مربع منطقه بازی دو سگ اجرا می شود و یک موبایل دامپزشک را نیز در سایت.

موسیقی زنده, صبحانه از بالا به امتیاز کامیون مواد غذایی و آبجو و mimosas از نیکو نیکو را خواهد شد بر روی آن ضربه بزنید. این جشنواره اجرا می شود ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر مارس 11 در میدان بازار پارک 301 Milam خیابان هوستون. این رویداد رایگان است اما یک پیشنهاد 5 دلار کمک مالی خواسته خواهد شد که از مهمانان برای کمک به صندوق محلی سازمان امداد و نجات.

تالار ایده تاریخ: بهترین روز همیشه در هوستون با توله سگ خود را

جشنواره ساخته شده است با تشکر از امکان نشستن به معنی نشستن, آموزش سگ, طبیعی Pawz شما می توانید نقطه روح اردوگاه Bow Wow, Meadowlake پت رفت و آمد مکرر و رامی در ساحل, باشگاه, هر انتشار.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>