فرانسه اعلام مرگ برای اولین بار در اروپا یک coronavirus بیمار

فرانسه وزیر بهداشت اعلام کرده است که برای اولین بار coronavirus مرگ در اروپا است.

وزیر اگنس Buzyn می گوید روز شنبه که “من اطلاع داده شد که شب گذشته از مرگ 80 سال سن بیمار که در بیمارستان بستری شده بود … پس Jan. 25.”

بیمار های گردشگری از استان هوبئی تا به حال یک عفونت ریوی ناشی از COVID-19 ویروس. او در فرانسه در ژانویه. 16 سپس در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 25 تحت سخت انزوا اقدامات است. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال.

دختر خود را نیز در بیمارستان بستری است اما مقامات می گویند او انتظار می رود به بهبود می یابند.

اروپا به 46 مورد از این ویروس که اولین ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر. نه کشورهای اروپایی گزارش موارد با آلمان با داشتن بسیاری در 16.

چین همکاری که کارشناس می گوید: ابراز مخالفت کاخ سفید

یک سازمان بهداشت جهانی گفت که این گروه تا به حال هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای کاخ سفید, مشاور اقتصادی از عدم شفافیت چین بیش از coronavirus شیوع و نام کشور به “جلوگیری از سیاسی کردن این موضوع در حال حاضر.”

Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه بود در پاسخ به نظرات توسط لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت که آمریکا احساس می کند اجازه پایین توسط چین در پاسخ به این ویروس است.

“ما کمی نا امید است که ما در میانهی شب دعوت شده و ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از چینی” Kudlow پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

رایان به نام سخنان “نظر” و اشاره کرد که او انتظار دارد که کارشناسان ایالات متحده به عنوان بخشی از این که تیم در ووهان کانون virus. او افزود که طولانی شده است “عمیق علمی و همکاری” بین آمریکا و سازمان های بین المللی و چین از جمله گسترده چاپ و نشر در چین بین المللی مجلات پزشکی در مورد ویروس.

“از دیدگاه ما یک دولت است که به همکاری با ما” رایان گفت: چین است.

“اگر وجود دارد هر گونه نشانه ای روشن از دلیل ممکن است وجود دارد برخی از عدم شفافیت ما خواهد بود بسیار خوشحالم که این بحث” او گفت:.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد Covid-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

Kudlow سخنان همچنین به نظر می رسید در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در ستایش چینی رهبر جمهوری چین روز پنج شنبه در پکن در پاسخ به شیوع بیماری است.

Kudlow گفت که سوالات پاسخ داده نشده در مورد این ویروس بودند افزایش است و هیچ نشانه ای از وعده همکاری است.

رایان در پاسخ او پیشنهاد کرد که Kudlow سخنان آمد در میان یک “بسیار متشنج سیاسی محیط زیست به دلیل مسائل اقتصادی است.”

وی از مقامات به “جلوگیری از سیاسی کردن این موضوع در حال حاضر” و “اجازه دهید دانشمندان ما با آن … اجازه دهید آنها را با هم کار کنند و ما را پر کنید پیدا کردن پاسخ.”

چین گزارش قطره ای در مورد ویروس جدید

روز شنبه با تایید مواردی از این ویروس در چین افزایش یافت به 66,492 و تعداد مرگ و میر افزایش به 1,523 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

به روز شده در اعداد نشان دهنده 2,641 جدید ویروس موارد به طور قابل توجهی کمتر از افزایش گزارش شده در روزهای اخیر.

بیش از 580 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین است. شده اند وجود دارد سه مرگ و میر در فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن است.

روز جمعه هاوایی مقامات گزارش داد که یک مرد از ژاپن که برای بازدید از دولت تایید شد به کروناویروس زمانی که او به خانه بازگشت. مقامات بهداشت بودند ردیابی کردن اطلاعات بیشتر در مورد سفر خود را.

شیوع: به عنوان coronavirus تشدید ترس ویتنام بگرداند چند کشتی کروز

به عنوان بحران گسترش می یابد, چینی, رهبر خلق چین در حذف دو حزب کمونیست مقامات از استان هوبی برای “بی کفایت کنترل این بیماری همه گیر” با توجه به دولتی Xinhua news agency. شش دیگران داده شد “سروز هشدار.”

این حرکت نشان دهنده یازدهم تلاش برای مقابله با بحران است که مختل عادی زندگی عمومی و چپ میلیون ها اساسا قفل شده است و در شهرستانها عمده.

هیچ برنامه ای برای لغو و یا حرکت های المپیک توکیو

با وجود شیوع کروناویروس در کشور همسایه چین وجود دارد هیچ برنامه ای برای حرکت و یا لغو 2020 توکیو بازی های المپیک که در حال برنامه ریزی در در بیش از پنج ماه است.

John Coates رئیس یک کمیته بین المللی المپیک تیم بازرسی و توکیو المپیک برگزار شد با بمباران سوالات جمعه در توکیو در مورد تاثیر این ویروس بر روی بازی.

“قطعا توصیه ما دریافت خارج از کسی است که هیچ موردی برای هر احتمالی برنامه یا لغو بازی ها و یا حرکت بازی ها” کوتس گفت.

پرسید که آیا وجود خواهد داشت “تغییرات سازمانی” در چه بازی های در حال اجرا توکیو سازماندهی رئیس کمیته Yoshiro موری “نه در این مرحله ، ما در حال فکر کردن از هر گونه احتمال است.”

از شایعه تا 1 ، 000 مرگ و میر: چگونه coronavirus شیوع گشوده برای آمریکایی ها در کانون

بیش از 1700 چینی پزشکی کارگران آلوده توسط ویروس

بیش از 1700 چینی پزشکی کارگران آلوده شده اند و شش درگذشت — جدید کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 1400 نفر در, یک مقام ارشد چینی روز جمعه گفت.

شش نفر از کارگران فوت کرده اند Zeng Yixin معاون مدیر ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری.

او گفت: این کمیسیون است “به شدت از این موضوع نگران” است و با صدور دستورالعمل برای پیشگیری و کنترل عفونت در موسسات پزشکی است.

پزشکی کارگران حدود 3.8 درصد از موارد تایید شده که از چند روز پیش Zeng گفت.

که گفت: در روز جمعه این موارد پزشکی به اوج خود رسید و در سومین یا چهارمین هفته از ماه ژانویه شده است و در حال سقوط به سرعت در دو هفته گذشته “این ممکن است منعکس کننده افزایش سطح حفاظت و آموزش و آگاهی,” دکتر گفت: سیلوی Briand مدیر جهانی عفونی خطر آمادگی برای که.

کسانی که coronavirus ‘درمان’ شما در حال شنیدن در مورد ؟ آنها جعلی است. نمی, نوشیدنی, دی اکسید کلر.

CDC تایید 15th ما مورد

یک فرد تحت قرنطینه فدرال در تگزاس تایید شد به عنوان کشور 15 coronavirus مورد CDC میگوید. بیمار وارد ایالات متحده در فوریه. 7 در وزارت خارجه-پرواز اجاره از ووهان. مسافران باقی می ماند در قرنطینه مشترک پایه سن آنتونیو-Lackland. “فردی است که در حال حاضر جدا شده و دریافت مراقبت های پزشکی” در نزدیکی بیمارستان CDC در بیانیه ای گفت.

کمک: جان بیکن, USA TODAY; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>