فاکس نیوز می گوید: مشکلات فنی بودند مسئول جانین Pirro نشان می دهد که ابرو مطرح شده

فاکس نیوز می گوید: مشکلات فنی بودند مسئول جانین Pirro شنبه شب نشان می دهد که ابرو مطرح شده.

رسانه های اجتماعی و حدس و گمان به وجود آمد و پس فردا میزبان را نشان می دهد بسیاری از بینندگان بدونم که اگر تاخیر یا Pirro را رفتار – در زمان او ظاهر شد به خنده و یا تلو تلو خوردن بیش از کلمات او – تا به حال با مصرف الکل.

بسیاری از اخبار و بحث نشان می دهد که نقل مکان کرد و به دور پخش و “عدالت با قاضی جانین” بود که زنده انجام شده از Pirro خانه برای اولین بار روز شنبه. به جای باز کردن با Pirro در 9 p. m. به طور معمول این شبکه ذکر شده مشکلات فنی و چرخد و به دیگری لنگر تا زمانی که او نشان می دهد را به بالا و در حال اجرا است.

“خوش آمدید. آن را خوب است برای دیدن شما از امشب با عرض پوزش برای مشکلات فنی,” Pirro گفت: با خنده در حالی که باز کردن خود را نشان می دهد. “اما ما قطعا خوشحال به سن. مارشا بلکبرن با ما به بحث در مورد کوروناویروس.”

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز ارائه شده توسط Fox News نماینده الکساندرا Coscia شبکه نسبت به تاخیر به یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته خرابی و دیگر مسائل فنی در حالی که تلاش برای میزبان زندگی می کنند نشان می دهد از راه دور.

بیشتر: ساوانا اکلاهما برگزار خواهد شد ‘امروز’ نمایش در صفحه اصلی با گلو درد’ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

“جانین Pirro شد پخش از خانه اش برای اولین بار هنگامی که او مواجه می شوند چند مشکلات فنی نهفته است که کیفیت خود را نشان می دهد از جمله از دست دادن یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته” بیانیه بخوانید. “همانطور که قبلا گفتم ما عامل با کاهش کارکنان از راه دور برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان در این اقدام بی سابقه ،

یک فرد آشنا با این وضعیت اما مجاز به صحبت علنی در مورد آن گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که Pirro بود و نه مست و نه نوشیدنی. علاوه بر این منبع گفت: Pirro نیست که یک تولید کننده نشان می دهد کارکنان و یا مو و آرایش هنرمندان در خانه اش از آنجا که کارکنان در حال کار از راه دور.

برخی از بینندگان در رسانه های اجتماعی به عهده گرفت Pirro مست بود پس از پخش به اشتراک گذاری کلیپ های ویدئویی که در آن او به نظر می رسد اتفاقی بیش از کلمات است.

“OMG” توییتی Vox خبرنگار هارون Rupar. “آنچه که فاکس نیوز انجام دادن کسی در هوا در (این) وضعیت؟”

“را یکی دیگر نیش گرد و غبار ؟ اجازه دهید فقط می گویند او یکی نیست به حمایت از زنان دیگر” سابق فاکس میزبان Gretchen Carlson نوشت: در کنار یک مقاله اعلام Pirro به نظر می رسد “ژولیده و سرخوش.”

در پاسخ به یک کاربر نظر او ادعا کرده بود “مست دختر مو” Pirro پاسخ داد که او IFB (یک گوشی استفاده می شود در هوا میزبان برای برقراری ارتباط با کسانی که پشت صحنه) آغاز شده است: “گرفتن مو و کارکنان بدون توجه کنید.”

“من در یک کامیون که در آن است که آماده پخش bec ما تا به حال هیچ ارتباط تصویری ندارد و هیچ teleprompter,” او اضافه شده است.

به یکی دیگر از دیدگاه او پاسخ داد: “به خاطر نفرت. تو آن را می پوشند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>