AUSTIN – یک پیشامد سیاه, بادکنک آویزان بیش از یک الگو جعبه داخل بستراپ نهر سرو تربیت بدنی. چند پا در پشت است که راه اندازی شنبه آلفرد کالینز, چهار ستاره پایان دفاعی آرزو تگزاس. و اوکلاهما. و Alabama.

معلوم شد که تیره گوی شناور شد, شوم, ثبت نام تنها برای Sooners و زرشکی جزر و مد. زمانی که Collins ظهور بالون او پوشیده شده بود در یک گرد و خاکی downpour از پرتقال است. پنهان در جعبه ؟ یک Texas Longhorns کلاه بیس بال ،

علاوه بر این از چهار ستاره پایان دفاعی در امضای ملی روز (NSD) بحرانی بود پیروزی در تگزاس که در زمان ضربه اوایل روز چهارشنبه در هنگام مانور چهار ستاره پایان شاهزاده Umanmielen جای تعجب متعهد به فلوریدا.

تگزاس نیز قادر به بستن با چند اهداف دیگر از جمله دانکنویل سه ستاره cornerback انیس Rakestraw (میسوری). که باعث می شود کالینز’ امضای همه مهم تر است.

او شماره 2 قوی-سمت پایان دفاعی شماره 5 در دولت استخدام و, شماره 32, ملی, استخدام در 247Sports کامپوزیت. به 247 سایت خود را به تازگی به روز رسانی کالینز به یک ستاره پنج چشم انداز هر چند او باقی می ماند و در چهار ستاره در آن کامپوزیت رتبه بندی.

ستاره کنار کالینز است که در یک نیروگاه. 6-پا-5, 284 پوند او گسسته ورزشی نیروی. به عنوان یک ارشد او ثبت شده 86 پردازد 35 برای از دست دادن و هشت کیسه.

او همچنین یک گاو شاخ دراز میراث – کالینز’ مادر, Benita Pollard, بازی بسکتبال برای تگزاس از 1990-94.

دانشگاه تهران را در سال 2020 امضای کلاس در حال حاضر در 19 بعد از اضافات کالینز و کارتاژ چهار ستاره ورزشکار Kelvontay دیکسون در NSD.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de