چهار نفر از جمله 5 سال از دختر کشته شدن در شب جمعه, رشته از تصادف با خودرو

چهار نفر از جمله یک 5-ساله — شد کشته در یک رشته جداگانه تصادف با خودرو طی شش ساعت در شب جمعه در شهرستان هریس خبر داد.

اولین تصادف اتفاق افتاد حدود 5 p. m. در FM 1960 در نزدیکی Kuykendahl جاده ها است. یک ماشین وجود دارد فرار کردن از جاده و سقوط به یک قطب فولاد با توجه به هریس شهرستان کلانتر دفتر. راننده یک مرد بالغ درگذشت و در صحنه است.

حدود 10 p. m. یک موتورسوار برخورد با یک تویوتا ون در تقاطع کلگیت و محل پارک در جنوب شرق هوستون. موتورسوار یک مرد جوان درگذشت و ون راننده دچار جراحات جزئی. هوستون می گویند پلیس به سرعت از موتور سیکلت کمک به سقوط, اما محققان نیز به دنبال به اینکه ون موفق به عملکرد آینده دور از علامت توقف.

حدود 11:15 بعد از ظهر, کلانتر, گفت: آن را در پاسخ به یک سقوط مرگبار مربوط به یک عابر پیاده در, John Ralston جاده ها است. وجود ندارد بسیاری از اطلاعات موجود که در مورد سقوط.

و در ساعت 11:30 p. m. پدر — که به گفته مقامات نشان داد نشانه هایی از مسمومیت — سقوط به شمال سام هوستون پارک وی ترافیک نور کشتن او 5 سال و به شدت مجروح شدن 4 ساله.

که راننده 31 در حال حاضر رو به جرم قتل و مسمومیت حمله به اتهامات عنوان شده علیه.

“آنچه ما در اینجا آخرین است, در یک رشته از تراژدی وحشتناک که در آن یک کمی را از دست داده و زندگی خود را به علت مصرف الکل گفت:” HCSO رئیس شان Teare. “در اینجا ما باید یک پدر رانندگی با کودکان با سن کمتر از 6. هر دو به درستی مهار در خودرو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>