Fort Bend مرکز زنان برای به دست آوردن مسکن جدید با HomeAid هوستون مشارکت

منتشر شده

قلعه خم مرکز زنان (FBWC) به زودی با اضافه کردن اضافی و مسکن به آن ریو خم پردیس که در نهایت اضافه کردن چهار تخت برای استفاده داخلی و تجاوز جنسی بازماندگان. HomeAid هوستون است که منجر به جستجو برای یک سازنده کاپیتان به ساخت 3,225 فوت مربع یک خوابه fourplex.

برای چهار دهه FBWC اولیه Fort Bend County, دهنده, رایگان, انتگرال خدمات پشتیبانی برای بازماندگان کمک کرده است تقریبا 50,000 بازماندگان این سانحه سوء استفاده برای التیام و حرکت رو به جلو به زندگی مستقل زندگی عاری از خشونت و ترس است.

در طول 10 سال گذشته FBWC بوده است در خدمت بازماندگان با به طور فزاینده پیچیده روحی و روانی و جسمی نیاز دارد. بسیاری از تجربه سوء استفاده در طول زندگی خود و دچار صدمات ناشی از ضربه. بسیاری از آنها یا در زیر سطح فقر فدرال و دارای حداقل یک فرزند برای حمایت از.

“HomeAid مفتخر است به ارائه اضافی پناهگاه برای زنانی که به دنبال بهبود و ثبات از طریق FBWC گفت:” کارول بردی مدیر اجرایی HomeAid هوستون. “بسیاری از این زنان را تا پایان بی خانمان و یا بدتر اگر آن را برای این سازمان است. ما امیدواریم که برای امن سازنده کاپیتان که به اشتراک گذاری چشم انداز ما برای این مستحق زنان بیش از چند ماه آینده.”

Fort Bend County یکی از سریعترین رشد شهرستان در ایالات متحده است. در سال 2016 وجود دارد 3,265 حوادث گزارش شده از خشونت خانوادگی و 245 تجاوزات جنسی. هنگامی که بازماندگان دسترسی به سرپناه اضطراری و آماده به حرکت بر استقلال آنها با موانع امن و مقرون به صرفه مسکن. یک مطالعه از ساکنان خشونت پناهگاه در سراسر کشور یافت می شود که 84 درصد از بازماندگان نیاز به کمک پیدا کردن مقرون به صرفه مسکن.

“ما بسیار هیجان زده در مورد کار با HomeAid به ریو خم رویای یک واقعیت” گفت: ویتا Goodell مدیر اجرایی FBWC. “با هم خواهیم بود برای ساختن یک محل که در آن خشونت خانگی بازماندگان و بچه های خود را التیام می بخشد و رشد است.”

FBWC ارائه می دهد 24 ساعته سرپناه اضطراری و بحران خط تلفن و همچنین حمایت دراز مدت خدمات از جمله مشاوره مدیریت پرونده حقوقی, وکالت, استخدام آموزش و پرورش, کمک, کودکان, خدمات, بحران تجاوز خدمات اجاره کمک و حمل و نقل. این خدمات رایگان کمک به صرفه جویی در زندگی می کند هر روز.

HomeAid هوستون 501(c)(3) موسسه خیریه بیشتر هوستون انجمن سازندگان ساختمان شده است فرآیندی مسکن برای بی خانمان مراقبت از آژانس های سراسر هوستون و شهرستانهای اطراف از سال 2003. اولین پناهگاه اختصاص داده شده بود در سال 2005. پس از 54 پروژه های تکمیل شده, اضافه کردن بیش از 400 تخت و $14,000,000-به علاوه در املاک و مستغلات ساخت و ساز و بهبود هوستون بی خانمان جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>