Fort Bend ISD شروع سال تحصیلی تمام مجازی; حرکت جرقه ستایش و واکنش

آن را نمیگیرد طولانی برای یک هوستون-منطقه مدرسه منطقه را قطعی تماس در مورد شروع سال تحصیلی آنلاین.

Fort Bend ISD در توییتر اعلام کرد که روز شنبه این منطقه را برای شروع سال تحصیلی به طور کامل آنلاین. اعلام این خبر موجب هر دو ستایش و واکنش.

معلمان نوشتن وصیتنامه: باید تگزاس مدارس باز است ؟ معلمان دریچه سرخوردگی و نگرانی

“فورت خم ISD آغاز خواهد شد 2020-21 سال تحصیلی 100% آنلاین به منظور به دانش آموزان ، والدین و کارکنان یک فرصت برای تنظیم به آموزش آنلاین و روش های ایمنی”

مقدار زیادی از Houston-منطقه معلمان و پدر و مادر و وزن در.

“من بسیار نا امید با این تصمیم. من واقعا قدردانی توانایی انتخاب در فرد و یا آموزش از راه دور از تصمیم گیری ساخته شده توسط خانواده ایم” مگی سیمونز.

“لعنت. پسر من انجام نمی دهد و با آموزش آنلاین. FBISD بهتر انجام یک صدای تیز و تند انفجار شغل آموزش آنلاین است که همه به من می گویند. وجود دارد هیچ دلیلی برای clusterf*** که اتفاق افتاده است در بهار. بزرگ دیگر مناطق موفق به انجام بهتر از ما بود با یک شوت از” الیزابت سفید توییتی.

“با تشکر از شما FBISD برای تفکر از تمام ذینفعان! به عنوان یک معلم و پدر و مادر از کودکانی که با حضور FBISD من شما را تحسین می کنم برای رهبری خود را با حکمت در طول Covid ایم” Jeanie McNew.

موضوع بازگشت به کلاس درس هنگامی که coronavirus بیماری همه گیر است مواج از کنترل خارج شده است بیش از نگران کننده برای بسیاری از تگزاس معلمان در چند هفته گذشته.

HISD مربی Tania اندروز تحسین Fort Bend County ISD تصمیم به شروع سال تحصیلی با کلاس های آنلاین و گفت: این یک انتخاب عاقلانه است.

“آنها اولویت سلامت” اندروز گفت. “این یک گام در مسیر درست است. مردم امن و پس از آن ما می توانید آدرس تحصیل.”

مدرسه آنلاین سال: Fort Bend ISD برای شروع سال تحصیلی با فعالیت های فوق برنامه

اندروز اضافه شده است که او برطرف شد برای او همکار معلمان و دانش آموزان که نمی توان در ابتدا در خطر ابتلا به کروناویروس قرار گرفتن در معرض.

“من واقعا خوشحال هستم برای دانش آموزان, پدر و مادر, معلمان” اندروز گفت. “مردم هستند که در نهایت گوش دادن به نگرانی های خود را. من شنیدن از فورت خم معلمان که در این منطقه است که در واقع کار را از طریق آنچه که معلمان ممکن است انجام این کار با خود بچه ها.”

FBISD مقامات مشخص نیست چه مدت اولیه آنلاین-آموزش دوره ممکن است تاریخ و زمان آخرین. در اینجا چیزی است که معلمان و دانش آموزان نیاز به دانستن:

• هیچ فرد extracurriculars برگزار خواهد شد در شروع سال تحصیلی که دانش آموزان در حال یادگیری به طور کامل آنلاین. این شامل دو و میدانی و هنرهای مدرسه منطقه گفت.
• تعامل در آموزش آنلاین مورد نیاز خواهد بود به صورت روزانه.
• FBISD مدارس را در فاز چهره به چهره و آموزش با گروه های کوچک.
• در طول آنلاین, آموزش ایمنی و بهداشت خواهد شد روش ریز کوک به صورت تدریجی استفاده از فرد در آموزش.
• همه کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل روزانه سلامت ارزیابی قبل از گزارش به کار می کنند.
• همه کارکنان و دانش آموزان و بازدید کنندگان را تحت یک غیر تماسی دما را بررسی کنید قبل از ورود به FBISD مدارس و امکانات.
• پوشش صورت نیاز خواهد بود از همه کارکنان و دانش آموزان و بازدید کنندگان است.
• کلاس های درس استفاده خواهد شد به نسبت 45 فوت مربع به ازای هر دانشجو است. اندازه کلاس ها ممکن است متفاوت باشد بسته به اندازه اتاق.
• هر مدرسه و دانشگاه را COVID-19 بحران تیم و FBISD به دنبال خواهد داشت همه گزارش و اطلاع رسانی دستورالعمل ها.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>