Fort Bend County, زندان, زندانیان, دوختن ماسک صورت برای زندانیان دیگر

به روز شده

این Fort Bend County زندان تا به حال هیچ COVID-19 موارد تا کنون و زندانیان زندان خود را در حال کار به آن را نگه دارید که راه.

از دوشنبه, زندانیان که قبلا اختصاص داده شده به دوخت وظایف شده اند منحرف ساخت ماسک صورت و تولید شده اند حدود 100 در هر روز, کلانتر, گفت:.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شهرستان هریس طول می کشد برنامه های کاربردی برای $10M وام کسب و کار کوچک

سرهنگ جف Kovar از Fort Bend County Sheriff دفتر آمد تا با ایده او پس از مشاهده تاثیر کلانتر, رایگان ضد عفونی کننده و توزیع برنامه تا به حال در جامعه است.

“من فقط فکر کردم چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم؟’ ما همه این زندانیان هستند که خلاق و با استعداد” او گفت:.

با توجه به Fort Bend County Sheriff Troy Nehls بسیاری از دیگر استان ها صادر فولاد ماسک برای محافظت از خود را در زندان زندانیان. با تجهیز Fort Bend County زندان زندانیان با پارچه, ماسک, ماسک های جراحی می توانید به اولین پاسخ دهندگان.

بیشتر از کلر گودمن: Fort Bend County, کلانتر, شهرستان قاضی قفل شاخ بیش از بودجه به صورت رایگان ضد عفونی کننده

“همانطور که در حال حاضر ما هیچ موارد تایید شده در مرکز ما و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه” گفت: Kovar. “من این ایده را حفظ کنیم (personal protective equipment) بنابراین ما می توانیم صرفه جویی در فولاد ماسک برای پاسخ اول.”

ماسک را جامه فلانل یا پشمی پوشش با یک پنبه خارجی و سازگار با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حفاظت استاندارد برای عموم است.

با توجه به Nehls مواد برای ماسک های خریداری شده از محلی فروشگاه پارچه با استفاده از بودجه از هنر بودجه.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، چاد Norvell از قلعه خم کلانتر, توضیح داد که فرضا بودجه از درآمد حاصل از زندان فرضا فروشگاه. Aramark یک توزیع مواد غذایی خدمات و لوازم و زندان با اقلام مانند آب نبات یا نوشیدنی های غیر الکلی و زندانیان در نوبت پرداخت برای کسانی که در مورد استفاده از پول به آنها داده می شود از افراد در خارج از زندان است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: تگزاس زندانیان به سادگی تا 20,000 پارچه ماسک یک روز برای کارکنان دولت مجرم در قرنطینه

“خانواده ها قرار دادن پول در یک کارت برای زندانی و سپس زندانی اقدام به خرید چیزی است که آنها می خواهند در هنر فروشگاه. پول از که می رود به یک صندوق هنر است و ما استفاده از آن را برای برنامه های مختلف” Norvell خلاصه شده است.

“ما می توانیم با استفاده از این بودجه به این دلیل که زندانیان در اینجا در حال یادگیری چیزی. آنها, کمک,” Nehls توضیح داد.

حدود 700 زندانیان قرار دارد در زندان است. Kovar تخمین زده است که بین شش تا 12 زندانیان ایجاد ماسک در هر زمان داده شده. مردان در این پروژه آمده از جانبازان بخش از زندان است. زنان فاضلاب های تجاری.

قبل از همه گیر فاضلاب را تمام خیاطی و تعمیرات در زندان است. آنها در حال حاضر شده است گفت ساخت ماسک و برخی از زندانیان مرد باید پیوسته در تلاش است.

زندانیان را بسیار زیاد غرور در کار خود و افتخار به بخشی از تلاش ها برای محافظت از خود زندانیان دیگر از عفونت است.

“من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای انجام زمان من نسبت به کمک شخص دیگری گفت:” اهل بیت دیو هریسون “این خوب است برای کمک به کسی برای تغییر است.”

Andrea Pesce بود فاضلاب برای 35 سال قبل تا به حال در بازداشت در زندان است. Pesce امیدوار است که با ساخت ماسک برای نگه داشتن او همکار زندانیان امن او قادر خواهید بود برای نشان دادن فرزندان او است که او در حال ساخت یک تغییر در زندگی خود را.

“من می خواهم به انجام هر کاری من می توانید انجام دهید برای نشان دادن بچه های من است که من در تلاش برای ایجاد اختلاف در این مرحله” ماهی گفت: همانطور که اشک در او شکل گرفته ، “من آنها را با افتخار هر وسیله اما حداقل من انجام کاری را نشان می دهد که من در تلاش به نوبه خودم را در اطراف آنها را.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>