کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

واشنگتن – آن بوده است حدود یک ماه پس از تارا Reade سابق کارمند به جو بایدن زمانی که او خدمت در سنای آمریکا علنا پخش شد او اتهام تجاوز جنسی علیه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

Reade ادعا می کند که بایدن حمله در ساختمان کاپیتول در سال 1993 زمانی که او به عنوان یک دستیار. بایدن انتخاباتی را رد کرده است این حمله صورت گرفت و تشویق مطبوعات به بررسی هر چند نامزد هنوز به واکنش نشان می دهند و علنا به Reade بدخشان.

در ضمن اضافی افرادی که می گویند به آنها گفته شد در مورد اتهام حمله به اطراف که زمان رو به جلو آمده اند به اثبات Reade داستان. روز دوشنبه در کسب و کار خودی گزارش شده که سابق همسایه از Reade را از 1990s و همکار سابق در ایالت کالیفرنیا و سناتور را به یاد می آورد Reade توصیف قطعات از او حساب.

تارا Reade ادعا می کنند: سابق سنا کارمند متهم جو بایدن از تجاوز جنسی

حمله به اتهام شرکت همچنان به عنوان بایدن همه اما قطعا ادعای نامزدی میدارد و تاییدیه از چهره های عمده مانند سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون و خود را بزرگترین رقیب خود در سال 2020 نژاد دیابت برنی ساندرز.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد آن تا کنون:

که تارا Reade?

تارا Reade کار کرده و بایدن در حدود هشت ماه در سال 1992 و 1993 به عنوان یک دستیار که شامل نظارت بر کارآموزان با توجه به گزارش نیویورک تایمز. آن را در بهار ’93 که Reade می گوید بایدن حمله ،

پس از Reade می گوید او شکایت به سرپرستان مورد آزار و اذیت, اما حمله او مسئولیت های کوچک به عنوان یک نتیجه تا زمانی که او در نهایت گفت: برای پیدا کردن یک شغل جدید است. در مصاحبه با آسوشیتدپرس و نیویورک تایمز Reade ناسازگار بود در نامگذاری سرپرست گفت که او را به حرکت در. سابق بایدن کارکنان در نظارت نقش در آن زمان در مصاحبه با رسانه های خبری می گویند که آنها نمی یاد یک گزارش از طبیعت که تا کنون واصل شده و یا بحث در مورد آن با او است.

“من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره – نه از خانم Reade نه از هر کسی” بایدن سابق معاون اجرایی ماریان بیکر گفت: AP در بیانیه ای از طریق مبارزات انتخاباتی خود.

Reade در حال حاضر یک مادر تنها که تغییر نام او پس از فرار از ازدواج سوء استفاده در اواخر 1990s بار گزارش شده است. او پس از کار به عنوان یک مدافع برای خشونت خانگی بازماندگان و برای سازمان نجات حیوانات.

چه اتهامات?

یک سال پیش Reade صحبت به رسانه ها در مورد ادعای بایدن به حال نامناسب او را لمس کرد در حالی که او کار می کرد برای او در سنا به عنوان بخشی از یک گروه هشت زنانی که گفت: بایدن به حال یک عادت نامناسب و نمایش فیزیکی از محبت. در آن زمان Reade اشاره نمی کند حمله و بایدن گفت که او می تواند “بیشتر داشته باشیم.”

اما ماه گذشته Reade گفت: برای اولین بار در “کتی Halper نشان می دهد” و پس از آن در مصاحبه های رسانه ای است که در حالی که او وظیفه با ارائه یک کیسه ورزشگاه به سابق سناتور بایدن دوخته خود را در برابر یک دیوار و دیجیتالی نفوذ خود را بدون رضایت او در زیرزمین یک کاپیتول هیل ،

“او زمزمه به من و تلاش برای بوسه من در همان زمان او گفت:” آیا شما می خواهید به جایی بروید دیگری؟”” Reade گفت: AP. “من به یاد داشته باشید که مایل به می گویند اما من نمی دانم اگر من گفت: آن را با صدای بلند و یا اگر من فقط به فکر آن است. من نوع یخ زده است.”

زمانی که او به دور کشیده Reade می گوید بایدن نگاه شگفت زده و گفت: “بیا من شنیده ام شما دوست من.”

Reade گفت: او آگاه از هر شاهد حادثه اما او ثبت گزارش در مجلس سنا و شکایت به سرپرستان. او ادعا می کند او انتقام در برابر اما سابق بایدن کارکنان اختلاف است.

چه بایدن طرف از این داستان ؟

بایدن انتخاباتی به صراحت رد او حمله Reade اشاره کرد و به کار او “تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان است.”

“او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد گفت:” معاون مدیر کمپین و مدیر ارتباطات کیت Bedingfield در بیانیه ای به AP.

این کمپین با ارائه نظرات اضافی در تازه ترین گزارش Reade را ادعا می کنند. نامزد خود را هنوز صحبت علنی در مورد Reade.

ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: شش ماه از بایدن جهش منجر به بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان coronavirus نگرانی

Reade است lambasted اعضای رسانه های خبری برای درخواست بایدن برای رسیدگی به ادعای او را در تلویزیون, مصاحبه, ساخت مقایسه به راه عمومی در واکنش به اتهامات علیه دیوان عدالت برت Kavanaugh در طول تایید دادرسی در سال 2018 است.

“من حدس می زنم سوال من این است که اگر این شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها درمان آن همان راه ؟ اگر غیر از این بود برت Kavanaugh آیا آنها درمان آن همان راه است؟” Reade گفت: به فاکس نیوز. “به عبارت دیگر این سیاست و سیاسی بازی در نقش هدف گزارش و پرسیدن سوال.”

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از Reade اتهام?

Reade نمی یاد هر کسی که شاهد حادثه به اتهام اما چند نفر می گویند که آنها به یاد داشته باشید او را توصیف آن به آنها را به خوبی قبل از او به او گفت داستان publicly. ناشناس دوست و برادر گفت: رسانه های خبری در اوایل این ماه که او به آنها گفته بود در مورد یک ادعا علیه بایدن. این هفته بیشتر مردم در حال حاضر می گویند که آنها به خاطر گفتگو با Reade در مورد آن.

سابق همسایه در اواسط 1990s, فیلم آموزش LaCasse می گوید: او یک دموکرات که در نظر دارد به رای بایدن اما تصمیم گرفت به صحبت کردن در مورد او خاطره Reade داستان است چرا که او معتقد بود آن زمانی که او برای اولین بار آن را شنیده.

“این اتفاق افتاده و من می دانم که آن را از آنجا که من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد آن” LaCasse گفته خودی کسب و کار.

لورن سانچز که مشغول به کار با Reade بین سال 1994 و 1996 برای یک سناتور گفت: Reade به او گفت در مورد اینکه از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط “او رئیس سابق در حالی که او در سی و به عنوان یک نتیجه از او ابراز نگرانی خود را به سرپرستان او اجازه رفتن از کار اخراج شدند.” سانچز نیست به یاد داشته باشید اگر Reade به طور خاص به نام بایدن.

علاوه بر این Reade می گوید: او گفت: مادر او در مورد آنچه اتفاق افتاده است اما او چند سال پیش درگذشت. Reade به یاد می آورد که مادر او تا به حال به نام در به “لری کینگ” برای درخواست مشاوره در مورد درمان دختر خود را دریافت کرد در سال 1993. بیش از آخر هفته یک کلیپ از آنچه Reade می گوید که او و مادرش را صدا روی خط با لری کینگ بود کشف توسط رهگیری.

زن در این تماس گفت شاه که دختر او تا به حال فقط سمت چپ واشنگتن “پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او.”

گزارش: بایدن با شاکی صحبت کرد به اتهام حمله

به گزارش Reade می گوید او واصل زمانی که او کار می کرد برای بایدن, رسانه, تحقیقات نیست و تایید آن وجود ندارد. Reade معتقد است ممکن است در مجموعه ای از سوابق از مجلس سنای روز که قرار دارد در دانشگاه دلاور بسته برای مشاهده تا دو سال پس از او بازنشسته از زندگی عمومی است. او به نام معاون سابق رئیس جمهور اجازه می دهد تا دسترسی به سوابق.

در اوایل این ماه Reade ظ گزارش پلیس گفت: او حمله در سال 1993 بدون نامگذاری بایدن به منظور به خودش ایمنی از تهدیدات او دریافت کرده است.

“من هم می خواستم به آن را روشن است که من حاضر به رفتن زیر سوگند یا همکاری با هر اجرای قانون در مورد آن به دلیل آن اتفاق می افتد,” او گفت: خودی که گزارش این تحقیقات در حال حاضر شده است “نقل مکان کرد و به یک غیر فعال وضعیت” تعجب آور به Reade.

چرا در حال حاضر ؟

Reade داستان به اشتراک گذاشته شده توسط آمار و ارقام در سمت راست و چپ به طور یکسان با بسیاری خواستار بایدن به رها کردن مسابقه. او تا به حال حمایت سناتور. الیزابت وارن و بهداشت ، برنی سندرز برای رئیس جمهور قبل از آنها هر دو خود را به حالت تعليق مبارزات او گفت: AP. اما او می گوید انگیزه های او برای آمدن به جلو نیست و سیاسی است.

Reade نیست به اشتراک گذاری داستان خود را علنا در حالی که بایدن بود که قبلا در کاخ سفید از آنجا که او گفت: رهگیری را Ryan گریم او نمی خواهم داستان به تاثیر او سپس-نوجوان و از آنجا که او دوست داشت اوباما. علاوه بر این او گفت که او نمی دانم که چگونه به جلو آمده و در قبل از#MeToo عصر.

Reade گفت: AP او آشکار اتهام حمله سال گذشته زمانی که بحث در مورد این ادعا در مورد نامناسب لمس بود چرا که او ترس از عواقب.

“من می خواهم به شنیده می شود در یک نمایشگاه و هدف راه” او به خودی. “و من همچنین می خواهم برای شنیدن جو بایدن پاسخ که اتفاق افتاده است. امید من این است که این گفتگو به جلو حرکت خواهد کرد و ما را بررسی خواهد کرد که چگونه من درمان شد وقتی که من جلو آمد و واقعا در این واقعیت است که مانند خشونت خانگی و تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی است نه یک مسئله حزبی. آن برابر است-فرصت مجرم.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>