به روز شده

یک پارچ است که به نظر می رسد در یک لیگ بازی پس گرفتن پوسته توسط 2017 Houston Astros واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در برابر ballclub روز دوشنبه با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

در پر کردن ساخته شده پنج شنبه در لس آنجلس دادگاه عالی مایک Bolsinger متهم آستروس ناعادلانه شیوه های کسب و کار همراه با سهل انگاری و عمدی دخالت قراردادی و روابط اقتصادی این گزارش گفت:. Bolsinger است به دنبال مشخص خسارت و می خواهد این تیم به جریمه آن سال 2017 حذفی پاداش به سمت لس آنجلس سازمان های خیریه.

در HOUSTONCHRONICLE.COM:: چگونه یک Astros فن جدولها 8,274 زمین و پیدا 1,143 قبل از کوبیدن برای تلفن های موبایل

پیام به Bolsinger وکیل نمی شد و بلافاصله بازگشت.

لیگ اصلی بیس بال تعیین Astros به طور غیر قانونی رمزگشایی علائم از طریق یک دوربین در بسیاری از خانه ها در طول سال 2017 فصل است. لیگ معلق مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow پس از سه ماه بررسی است. صاحب جیم کرین پس از آن اخراج هر دو مردان برای تحمل این فعالیت های غیر قانونی.

32-در سال righthander که prepped در مککیننی دبیرستان Bolsinger نهایی لیگ بزرگ ظاهر آمد در اوت. 4, 2017 در دقیقه خدمتکار پارک. او ضبط شده و با راه می رفت سه به همراه داشت چهار دست آورده اجرا می شود و تسلیم سه اجرا شد Marwin گونزالس.

تورنتو تعیین شده Bolsinger برای واگذاری زیر آن 16-7 از دست دادن آن شب. Bolsinger است نه پرتاب لیگ زمین پس از پایان لیگ حرفه ای که میرسد 230 2/3 نوبت و سه تیم. او انداخت در لیگ در هر دو 2018 و 2019.

اطلاعات وارد شده توسط Astros فن تونی آدامز نشان داد وجود دارد 54 چتری در طول بازی در سوال بیش از هر مسابقه Adams جدولها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de