سابق NBA بازیکن سوگوار از دوستان نزدیک که در بازداشت پلیس

منتشر شده

سابق NBA بازیکن Stephen Jackson ریخت و قلب خود را در رسانه های اجتماعی به عنوان او سوگواری مرگ دوست نزدیک جورج فلوید که در مینیاپولیس پلیس بازداشت دوشنبه.

46-سال فلوید مرگ موجب اختلاف سراسر کشور و منجر به کشته و’ شلیک و تظاهرات در مینیاپولیس.

هوستون: روابط قبل از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید بزرگ در هوستون بخش سوم

فلوید که جکسون به نام “دوقلو” از آنجا که خود را شبیه شباهت رشد در هوستون سوم بخش و فوتبال و بسکتبال در یاتس دبیرستان. فلوید که بازی تنگ, پایان, تا به حال سه جلب در یاتس “از دست دادن به معبد در سال 1992 کلاس 5A قهرمانی کشور در دانشگاه تگزاس’ یادبود ورزشگاه.

جکسون که چهار سال جوانتر از فلوید رشد در بندر آرتور بود اما نزدیک به جوان است. او 12 Instagram پست در مورد فلوید روز سه شنبه از جمله آنها حلق آویز کردن با هم و عکس فلوید فرستاده بود از مینیاپولیس.

“این چیزی است که من باید از خواب بیدار به, huh?,” جکسون گفت: در یک Instagram تصویری صبح روز سه شنبه. “این چیزی است که من باید از خواب بیدار. فلوید بود برادر من ، ما نام هر یک از دیگر دوقلو,’ نیم. همه می دانند من و Floyd به نام هر یک از دیگر ‘،’ برادر من تنها در خارج وجود دارد در مینه سوتا او در حال تغییر زندگی خود را, او رفت و به مینه سوتا او رانندگی کامیون. من فقط فرستاده او را دو سه جعبه از لباس. پسر من انجام آنچه که او قرار بود به انجام, انسان و خانواده کشتن برادر من ، من در راه من به مینه سوتا ، هر آنچه که من می توانید انجام دهید نمی توانید اجازه دهید این سوار, سگ. خانواده نمی شود دیوانه تا زمانی که بازدید خود را از درب جلو.”

جکسون نیز ارسال شده عکس های Floyd او نازل شده بود از او با پوشیدن لباس های جکسون حال حمل به مینیاپولیس برای او.

“همه از تو می خواستم به انجام بماند پرواز و بزرگ” جکسون نوشته شده با یکی از عکس ها. “این عکس پاره من پایین. به نام من با عکس از لباس های گذاشته شده در سراسر تخت نشان میدهد که چگونه او بکشم و آنها را با لباس من او را فرستاده. جعبه در پس زمینه. آن را به معنای جهان به او بلکه به معنای جهان به من چگونه او می خواست جهان را به می دانم که ما به نام هر یک از دیگر ، هیچ کس بیشتر بود با افتخار از رشد و پدری بیش از #BigFloydDaGod. ما عدالت است. آنها خواهد شد به نوشتن یک بررسی برای بچه های خود را به نمایندگی از مینه سوتا Police Dept. و شما می توانید شرط می بندم dat جک. بقیه آسان دوقلو تو نیست فرض کنید به آن را از طریق زندگی تو تا به حال برای بهتر را تغییر دهید و سپس بیرون رفتن مثل این.”

جکسون که برنده مسابقات قهرمانی کشور در بندر آرتور لینکلن دبیرستان در سال 1995 برگزار 14 فصل در NBA با شبکه مهمیز بازها, Pacers, رزمندگان, بابکتس, دلار و کلیپرز.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به برخی از استفان جکسون Instagram تجلیل و قدردانی به دوست خود جورج فلوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>