سابق McCullough جنگل مربی تری کشیش می میرد

افسانه ای مک کالو و جنگل دبیرستان مربی تیم بسکتبال تری کشیش درگذشت جمعه شب پس از یک بیماری با توجه به دوست نزدیک و پست های رسانه های اجتماعی از Abilene Christian بسکتبال کالج برنامه که کشیش انجام شده در 60s.

کشیش شد اولین سر مربی برای مک کالو دبیرستان بود که تغییر نام جنگل در اواسط-90s. وی برگزار این موقعیت برای 22 فصل ابتدا در 1977-78 تدوین یک 379-314 رکورد. تیم او ساخته شده برگشتی نه بار و برنده چهار منطقه شد. بهترین فصل پیشرو برنامه نهایی خود را در 1998-99 که Highlanders پیشرفته به منطقه ای نهایی به پایان رسید و با یک 27-10 رکورد.

شاون بادام در زمان بیش از کشیش و هدایت این برنامه برای شش فصل به فصل قبل از زمان سر مربی دیل نی در زمان کمر.

“او فقط انجام یک کار بزرگ زد و یک حذف برنامه” نی گفت. “او خواستار بچه ها خود را به خوبی انجام و عمل حق است. وقتی که من کار کردم من با او تماس فقط برای دیدن آنچه آن را مانند به سر مربی در جنگل و او همیشه بسیار صمیمی و عالی بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. سپس به عنوان او یک مدیر ورزشی در Fort Bend, هنگامی که ما را بیش از وجود دارد, من می خواهم او را ببیند و گاهی اوقات او همیشه لذت بخش برای صحبت کردن. فقط یک مرد بزرگ.”

در طول زمان خود را با Highlanders, کشیش مربی چندین standout بازیکنان. در میان قابل توجه ترین بود لنس شاهد که ستاره دار در دانشگاه تگزاس شد و در دور اول انتخاب دیترویت پیستونز در سال 1990 NBA پیش نویس است. کشیش نیز مربی فعلی Texas Tech سر مربی کریس ریش که چراغ قرمز اظهارات به یک NCAA Tournament مسابقات قهرمانی بازی ظاهر در بهار گذشته.

“مربی ریش فقط عاشق تری کشیش و صحبت می کند اما هیچ چیز به شدت در مورد او” نی گفت. “زمانی که شما صحبت کردن با افرادی که برای مربی کشیش شما ببینید چه چیزی یک مرد بزرگ او بود.”

کشیش خود را به پایان مربیگری حرفه ای با 459-366 رکورد کلی با توجه به آنلاین رکورد دبیرستان تگزاس مربیگری پیروزی. قبل از او موفق دبیرستان مربی کشیش بود که یک بازیکن موفق. او دو بار در تمام کنفرانس های انتخاب برای Abilene Christian.

این داستان به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>