سابق خانه کشیش به ارمغان می آورد ظرافت امکانات به Hunters Creek Village

منتشر شده

خانه در 881 کشور لین نشسته پس از نزدیک به یک هکتار در هونترس کریک ایجاد کرد. این 8,588 فوت مربع خانه طراحی شده توسط مشهور شرکت معماری میردر که با دقت محاسبه هر جزئیات از ساختار است که در خدمت به عنوان یک خانه کشیش. خانه است و در یک گوشه cul-de-sac با شامل پارکینگ اضافی.

ساخته شده برای پخت و پز و سرگرم کننده خانه و آشپزخانه ویژگی های دو سنگ مرمر سلیمان و 48 اینچ La Cornue گاز محدوده و همچنین به عنوان یک سرویس آشپزخانه, ساقی نوار شراب طاق و ایوان سرپوشیده با فضای آشپزخانه.

دیگر ویژگی های آشپزخانه شامل یک نوار صبحانه فوری آب گرم, شربت خانه, گلدان پر نزول دوم نرم-بسته شدن کابینت نرم بسته زیر شلواری و زیر کابینتی. یک اتاق ناهار خوری رسمی با دو طرفه شومینه باز می شود به اتاق نشیمن با 12-سقف پا با الهام باستانی کلیسای جامع در پراگ.

اول-طبقه مالک عقب نشینی را فراهم می کند اتاق ورزش/اتاق و یک حیاط خصوصی با یک شومینه. مجاور حمام لهجه با سنگ مرمر و همراه با روم دوش خیساندن وان و سه جادار پستو.

طبقه بالا چهار en-مجموعه اتاق خواب و یک اتاق بازی در حال سیمی به صورت الکترونیک است. طبقه پایین شما یک مهمان مجموعه, آسانسور, mudroom دو اتاق رختشویی و یک حیوان خانگی اسپا.

هوای امکانات عبارتند از پشت فضای سبز به طور کامل حصار, حیاط خلوت, پوشش پاسیو/عرشه, هوای آزاد, شومینه, سمت, سال بارانی و سیستم.

این خانه همچنین شامل یک سیستم زنگ خطر, آسانسور, آتش/زنگ خطر دود شامل یخچال و مرطوب نوار.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

عامل: ریچارد ری

آژانس: داگلاس Elliman

محل سکونت: 881 کشور لین/ Hunters Creek Village

داستان: 2

فضای زندگی: 8,588 فوت مربع

اتاق خواب: 6

حمام: 7 full, 2 نیم

قیمت: $5,950,000

قیمت $5,950,000 شش خوابه با هفت حمام کامل و دو نیمه حمام ذکر شده است توسط ریچارد ری با داگلاس Elliman.

برای اطلاعات بیشتر www.elliman.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید