سابق هوستون دبیرستان ستاره ها که می تواند در سال 2021 پیش نویس NFL

2020 پیش نویس NFL شد تاریخی برای هوستون با چهار سابق مدرسه محلی بالا ستاره رفتن در دور اول فقط برای دومین بار در تاریخ است.

این 2021 کلاس پیش نویس می تواند مطابقت با آن است.

همچنین در CHRON.COM: که در آن سابق هوستون دبیرستان ستاره رفت و در سال 2020 پیش نویس NFL

آلاباما گیرنده Jaylen Waddle (اسقفی), Stanford توهین آمیز مقابله با واکر کمی (اسقفی), ایالتی فلوریدا دفاعی مقابله با ماروین ویلسون (اسقفی) و تگزاس توهین آمیز مقابله با ساموئل Cosmi (ازل) همه پروژه به عنوان اولین دور میدارد در 2021. البته در سال آینده پیش نویس است یک راه طولانی و زیادی می تواند اتفاق می افتد, اما چیزهای بزرگ در حال انتظار برای تمام چهار بچه.

اگر هر سه Epsicopal بازیکنان در دور اول – و به یاد داشته باشید Waddle تنها یک کاربر در این سال به طوری که او می تواند بازگشت به آلاباما برای یک سال دیگر هر چند که بعید به نظر می رسد اگر او برای رفتن به یک پیش نویس انتخاب کنید – از آن خواهد شد اولین بار هر هوستون منطقه دبیرستان تا به حال سه دور اول میدارد در همان سال است.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL شد هوستون-طعم دار

تنها زمان هوستون دبیرستان تا به حال بیش از یکی از اولین طفیلی در همان سال بود و در سال 1974 زمانی که بوکر تی واشنگتن J. V. قابیل و همین گود هر دو رفت و در 15 میدارد.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به پتانسیل 2021 NFL Draft picks از منطقه هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>