سابق شهرستان هریس پاسبان کاپیتان متهم به آزار جنسی دختر جوان

سابق شهرستان هریس حوزه 3 پاسبان دفتر کاپیتان مواجه است دو نفر به اتهام جنایت پس از یک زن به پلیس گفت که او مورد آزار جنسی او را برای نزدیک به یک دهه در 1980s سوابق نشان می دهد.

جک Hagee, 74, است رو به اتهام تشدید تجاوز جنسی به یک کودک و شرمی با یک کودک با توجه به سوابق دادگاه. KHOU-تلویزیون گزارش می دهد که Hagee است کاپیتان سابق.

زن گفت: بیتون افسران پلیس که Hagee شروع به سوء استفاده جنسی او هنگامی که او پنج ساله بود. او گفت که او مورد آزار قرار گرفته بود سه بار در هفته به مدت نزدیک به 10 سال با توجه به سوابق دادگاه.

Hagee برادر پلیس گفت که زمانی که او مواجه کاپیتان سابق مورد اتهامات او گفته شده است. اما هنگامی که پلیس سعی در مصاحبه Hagee توسط تلفن او حاضر به پاسخ به سوالات با توجه به سوابق دادگاه.

Hagee مواجه است ممکن است جمله زندگی در درجه اول جنایت تشدید تجاوز جنسی از یک کودک مسئول است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>