سابق دوک گارد کیرا لمبرت انتقال به تگزاس

AUSTIN – دوک گارد و سابق کلمنس همه آمریکایی کیرا لمبرت در روز پنج شنبه اعلام کرد او می خواهد انتقال و بازی کردن او در ششم و فصل نهایی در تگزاس است.

لمبرت عضو 2015 اکسپرس-اخبار سوپر تیم تا به حال او در کالج حرفه ای از خط خارج شدید صدمات زانو. پس از ظاهر شدن در 65 بازی با 56 شروع می شود در دو فصل اول در دانشگاه دوک لمبرت از دست رفته تمامیت 2017-18 فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از یک ACL پاره در زانو سمت چپ. یک وقوع مجدد در همان زانو در همان زانو مانع او از بازی در 2018-19.

لمبرت از بازگشت به زمین در فصل گذشته به عنوان پنجمین سال ارشد و به طور متوسط 5.8 امتیاز 3.3 ریباند 1.7 کمک و 1.2 دزد. او شروع به 21 بازی و به تدریج در گذشته های اولیه در دقیقه محدودیت.

علاوه بر این از یک جانباز نگهبان باید به کمک تلاش برای جبران کاهش پنج سالمندان از فصل گذشته تیم گذشته از کارن استون عصر. لمبرت نیز دومین فارغ التحصیل انتقال توسط مربی جدید ویک شافر را Longhorns این هفته به Penn State رو به جلو لورن Ebo.

6-پا-4 دانشجوی سال دوم فصل گذشته به طور متوسط 5.3 امتیاز و 4.8 ریباند در 20.3 دقیقه در هر بازی سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>