واشنگتن – سابق CNBC لنگر میشل Caruso-Cabrera اضافه شده نام او شنبه به فهرست نامزدهای امیدوار به انکار Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک دوم.

کاروسو-Cabrera که کار را برای اخبار مالی شبکه برای بیش از 20 سال است که به چالش کشیدن Ocasio-کورتز در دموکراتیک اولیه ژوئن 23 برای نیویورک 14 منطقه. او در زمینه نامزدی او را با کمیسیون انتخابات فدرال در دوشنبه شدن Ocasio-کورتز پنجم دموکراتیک چلنجر و 12 به طور کلی به فایل با FEC.

“من دختر هستم و نوه طبقه کارگر ایتالیا و کوبا مهاجران” Caruso-Cabrera گفت CNBC در بیانیه ای. “من خیلی خوش شانس هستم که تا به حال چنین فوق العاده حرفه ای و من می خواهم همه را به فرصت است که من تا به حال. به همین دلیل من در حال اجرا است.”

سیاست روز رسانی یک بار در روز: آنها مقطر توضیح داده شده و تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را

CNBC گفت: Caruso-Cabrera را ترک غیبت از این عوامل نقش او برگزار کرده است در این شبکه پس از او سمت چپ در سال 2018 است.

Ocasio-کورتز, 30, جوانترین زن برگزیده کنگره است. او تبدیل به یک پلاریزه رقم از او ناراحت برنده بیش از 10 مدت وقت Rep. جو کرولی در سال 2018 اولیه.

خود توصیف دموکراتیک سوسیالیست ، Ocasio-کورتز به سرعت تبدیل به یک هدف برای محافظه کاران به عنوان یکی از چهره های سبز جدید مقابله و حامی بزرگ دولت در طرح مانند مدیکر برای همه است. او تا به حال عمومی اختلافات با حزب دموکرات رهبری از جمله مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

CNBC گزارش داد که کاروسو-Cabrera شده است ثبت شده دموکرات “برای چندین سال.”

در سال 2010 کتاب “شما می دانید من راست: رفاه بیشتر, کمتر, دولت,” او توضیح داد که خودش را به عنوان یک مالی محافظه کار و سوسیال لیبرال بود که “بخشی از جدید و رشد جمعیت از ‘مرتب کردن بر اساس از’ جمهوری خواهان.” او گفت: رونالد ریگان بود که او مورد علاقه رئیس جمهور پس از بیل کلینتون.

“من بیش از حد از لحاظ مالی مسئول می خواهید برای رسیدن و در آغوش دموکرات ها. خود هزینه های اجتماعی را حفظ خواهد کرد به آینده چند نسل لادن با بدهی,” او نوشت. “در همان زمان من بیش از حد به شدت مستقل به آغوش حزب جمهوریخواه چون من می خواهم مردم به رایگان به انتخاب خود در مورد زندگی شخصی خود است.”

Ocasio-کورتز انتخاباتی را بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز به درخواست برای اظهار نظر در مورد آخرین چلنجر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im